wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Seniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Seniorzy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 21:02 przez Piotr Bunsch

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Rzeszów
2022-11-19
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
1 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
186.0 80.0 55.0 51.0
2 Burczyk Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
165.0 100.0 65.0
3 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
155.0 100.0 55.0
4 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
145.0 65.0 80.0
5 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
143.0 43.0 100.0
6 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
102.0 55.0 47.0
7 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
84.0 47.0 37.0
8 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
82.0 51.0 31.0
9 Lipkowicz Maria
Klub Wspinaczkowy AGAMA
80.0 80.0
10 Chrzanowska Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
65.0 37.0 28.0
10 Suder Magdalena
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
65.0 65.0
12 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
52.0 28.0 24.0
13 Kozina Hanna
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
51.0 51.0
14 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
50.0 24.0 26.0
15 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
47.0 47.0
16 Pietkiewicz Pola
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
43.0 43.0
17 Balicka Anna
Rzeszowski Klub Wysokogórski
40.0 18.0 22.0
17 Poniewozik Milena 40.0 40.0
17 Rudzińska Małgorzata
Klub Sportowy Korona 1919
40.0 40.0
20 Ciechanowska Martyna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
34.0 34.0
20 Tarkowska Magdalena 34.0 34.0
22 Janek Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
31.0 31.0
23 Chomicz Karolina 26.0 26.0
24 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
22.0 22.0
25 Stelmaszczyk Wiktoria
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
20.0 20.0
25 Szwed Maria
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
20.0 20.0
27 Włodarczyk Natalia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
18.0 18.0
28 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16.0 16.0
28 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
16.0 16.0
30 Malesińska Aleksandra
Klub Wysokogórski Trójmiasto
14.0 14.0
30 Bród Nikola
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14.0 14.0
32 Czuba Lena
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
12.0 12.0
33 Dobrzyniecka Urszula
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
10.0 10.0
34 Cecerska Julia 9.0 9.0
35 Bajkiewicz Hanna 8.0 8.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Rzeszów
2022-11-19
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
1 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
202.0 55.0 47.0 100.0
2 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
198.0 100.0 43.0 55.0
3 Oleszczuk Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
171.0 80.0 51.0 40.0
4 Schab Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
145.0 80.0 65.0
5 Sobański Konstanty
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
127.0 65.0 40.0 22.0
6 Szymczak Adam
Klub Sportowy Progress
114.0 51.0 37.0 26.0
7 Mecherzyński-Wiktor Andrzej 100.0 100.0
8 Millan Arkadiusz
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
93.0 47.0 22.0 24.0
9 Szalacha Krzysztof 82.0 31.0 51.0
10 Ferenc Kamil
Klub Sportowy Korona 1919
80.0 80.0
11 Jodłowski Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
65.0 65.0
12 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
58.0 24.0 34.0
13 Laskowski Jerzy
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
55.0 55.0
14 Bunsch Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
47.0 47.0
15 Chmiała Adrian
Klub Sportowy Korona 1919
43.0 43.0
16 Bąbel Antoni
Speleoklub Świętokrzyski
40.0 26.0 14.0
17 Kaczanowski Jacek
Klub Sportowy Korona 1919
37.0 37.0
18 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
34.0 34.0
19 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
31.0 31.0
20 Czuba Dawid
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
28.0 28.0
20 Siemianowski Jan
Klub Wysokogórski w Toruniu
28.0 28.0
22 Markiewicz Krystian 20.0 20.0
22 Jelonek Paweł
Klub Wysokogórski Częstochowa
20.0 20.0
24 Rachwał Ziemowit
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
18.0 18.0
24 Kluf Jarosław
Klub Wysokogórski Częstochowa
18.0 18.0
26 Wilczyński Bartosz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16.0 16.0
27 Gomółka Kamil
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
12.0 12.0
28 Uchwat Tomasz 10.0 10.0
29 Łyko Grzegorz
Klub Sportowy Korona 1919
9.0 9.0
30 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
8.0 8.0
31 Sadrakuła Jakub
Rzeszowski Klub Wysokogórski
7.0 7.0
32 Lewandowski Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
6.0 6.0
33 Stoch Kacper
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
5.0 5.0
34 Tarnowski Bartłomiej
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
4.0 4.0
35 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0
36 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
2.0 2.0
37 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
1.0 1.0

PARTNERZY PZA: 

homepage-logo-resizedyNW1iVXAj9KTabp_logo

______________________________________________________________________

Polub profil Polskiego Związku Alpinizmu na Facebook

Obserwuj profil Poland Climbing Team na Instagramie

Polub profil Poland Climbing Team na Facebook

Przewijaj profil Poland Climbing Team na Twitterze.

Komisja Wspinaczki Sportowej PZA

e-mail:  kws@pza.org.pl

Partnerzy