wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Seniorzy (na czas)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Seniorzy (na czas)

Opublikowano: 30-05-2022; 9:56 przez Piotr Bunsch

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Toruń
2022-06-03
Lublin
2022-05-20
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Marciniak Daria
Łódzki Klub Wysokogórski
243.0 65.0 80.0 55.0 43.0
2 Chudziak Patrycja
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego
196.0 80.0 65.0 51.0
3 Sznajder Arlena
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
194.0 40.0 100.0 28.0 26.0
4 Blachnicka Magdalena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
185.0 47.0 47.0 51.0 40.0
5 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
184.0 51.0 43.0 43.0 47.0
6 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
165.0 100.0 65.0
7 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
160.0 80.0 80.0
8 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
155.0 100.0 55.0
9 Szwed Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
149.0 55.0 40.0 26.0 28.0
10 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
145.0 43.0 65.0 37.0
11 Nowak Alicja
KU AZS PWSZ Tarnów
120.0 51.0 47.0 22.0
12 Markisch Olimpia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
108.0 34.0 40.0 34.0
13 Mirosław Aleksandra
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
100.0 100.0
14 Mazur Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
92.0 37.0 24.0 31.0
15 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
89.0 34.0 55.0
16 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
86.0 31.0 37.0 18.0
17 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
79.0 28.0 31.0 20.0
18 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
71.0 37.0 34.0
19 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
24.0 24.0
20 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
16.0 16.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Toruń
2022-06-03
Lublin
2022-05-20
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Przytuła Hubert
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego
325.0 65.0 100.0 80.0 80.0
2 Dzieński Marcin
KU AZS PWSZ Tarnów
300.0 100.0 100.0 100.0
3 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
261.0 80.0 65.0 51.0 65.0
4 Szalecki Oskar
KU AZS PWSZ Tarnów
243.0 55.0 80.0 65.0 43.0
5 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
212.0 51.0 55.0 55.0 51.0
6 Kroszka Jan
Klub Sportowy Skarpa Bytom
200.0 47.0 51.0 47.0 55.0
7 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
87.0 40.0 47.0
8 Ruzicki Patryk
Łódzki Klub Wysokogórski
77.0 43.0 34.0
8 Strączyński Ernest
Klub Wysokogórski Częstochowa
77.0 37.0 40.0
10 Swęd Jan
Murall UKA
74.0 43.0 31.0
11 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
37.0 37.0
12 Wróblewski Mikołaj
KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
34.0 34.0
13 Dąbrowski Szymon
Murall UKA
28.0 28.0
14 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
26.0 26.0
15 Łoboda Filip
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
24.0 24.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni