wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy – bouldering

Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy – bouldering

Opublikowano: 27-02-2023; 23:21 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 27-02-2023; 23:23 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Kozina Hanna
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
255.0 100.0 100.0 55.0
2 Włodarczyk Natalia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
210.0 80.0 65.0 65.0
3 Smoczyńska Melania
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
171.0 65.0 55.0 51.0
4 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
160.0 80.0 80.0
5 Szmer Michalina
RockBrothers
134.0 51.0 43.0 40.0
6 Zacharska Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
123.0 47.0 51.0 25.0
7 Kuchnia Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
106.0 38.0 37.0 31.0
8 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
100.0 100.0
9 Ziaja Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
95.0 38.0 32.0 25.0
10 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
92.0 55.0 37.0
11 Nowak Zofia 90.0 47.0 43.0
12 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
71.0 43.0 28.0
13 Adamska Hanna 61.0 40.0 21.0
14 Kowalewska Martyna
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
53.0 32.0 21.0
15 Kowalska Pola
Klub Wysokogórski Trójmiasto
47.0 47.0
16 Suchojad Julia
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
34.0 34.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
225.0 80.0 65.0 80.0
2 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
205.0 100.0 40.0 65.0
3 Panenka Jerzy
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
200.0 65.0 80.0 55.0
3 Swęd Jan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
200.0 100.0 100.0
5 Lewandowski Olaf
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
126.0 51.0 34.0 41.0
6 Zuśka Michał
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
122.0 47.0 28.0 47.0
7 Kopeć Roch
Klub Sportowy Strefa Wspinania
102.0 55.0 47.0
7 Jędryka Kacper
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
102.0 51.0 51.0
9 Sarnecki Igor
RockBrothers
100.0 37.0 26.0 37.0
10 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
84.0 43.0 41.0
11 Adamczyk Bartłomiej
Klub Sportowy Korona 1919
69.0 43.0 26.0
12 Turski Jarema
Klub Wysokogórski Trójmiasto
68.0 37.0 31.0
13 Siwek Maksymilian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
60.0 25.0 18.0 17.0
14 Dąbrowski Szymon
Murall UKA
55.0 55.0
15 Panenka Mateusz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
51.0 34.0 17.0
16 Lipiński Filip
Murall UKA
48.0 31.0 17.0
17 Krzos Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
40.0 28.0 12.0
17 Capała Franciszek
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
40.0 40.0
19 Byrka Filip
RockBrothers
37.0 20.0 17.0
20 Herman Damian
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
34.0 34.0
21 Pleti Stanisław
Klub Sportowy Strefa Wspinania
31.0 31.0
22 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
28.0 28.0
23 Niedzicki Tomasz
Klub Wspinaczkowy AGAMA
25.0 25.0
24 Solisz Andrzej
Klub Sportowy Skarpa Bytom
24.0 24.0
24 Kopel Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
24.0 24.0
26 Stec Aleksander Stec
Rzeszowski Klub Wysokogórski
22.0 22.0
26 Puźniak Jakub
RockBrothers
22.0 22.0
28 Krupa Mateusz
RockBrothers
16.0 16.0
29 Ciborski Filip
RockBrothers
14.0 14.0
Partnerzy