wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy młodsi – bouldering

Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy młodsi – bouldering

Opublikowano: 27-02-2023; 23:29 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
255.0 100.0 100.0 55.0
2 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
186.0 80.0 55.0 51.0
3 Pietkiewicz Pola
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
165.0 65.0 100.0
4 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
160.0 80.0 80.0
5 Rytych Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
159.0 65.0 51.0 43.0
6 Kurz Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
128.0 55.0 47.0 26.0
7 Wrona Julia
Klub Sportowy Progress
105.0 51.0 34.0 20.0
8 Półtorak Maja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
98.0 24.0 40.0 34.0
9 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
94.0 17.0 43.0 34.0
9 Nadolska Zofia
Klub Wysokogórski Trójmiasto
94.0 47.0 47.0
11 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE!
93.0 31.0 28.0 34.0
12 Jasińska Melania
Klub Wspinaczkowy AGAMA
75.0 35.0 40.0
13 Niziołek Nina
Murall UKA
68.0 40.0 28.0
14 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
65.0 65.0
15 Gołębiowska Natalia 63.0 43.0 20.0
16 Wrotek Hanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
55.0 24.0 31.0
17 Przybył Wiktoria
Klub Sportowy Primaroca
51.0 28.0 23.0
18 Pierzak Oliwia
Klub Sportowy Primaroca
43.0 35.0 8.0
19 Ciborowska Róża
Murall UKA
37.0 37.0
20 Ciombor Kinga
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
36.0 16.0 20.0
21 Andruszkiewicz Nela
Klub Wspinaczkowy AGAMA
32.0 24.0 8.0
22 Kaźmierczak Maja
Klub Sportowy Strefa Wspinania
31.0 23.0 8.0
23 Wójcik Matylda
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
26.0 18.0 8.0
23 Płonka Zuzanna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
26.0 26.0
25 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
25.0 17.0 8.0
25 Ząbek Natalia
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
25.0 17.0 8.0
27 Woć Matylda
Pol-Inowex Skarpa Lublin
24.0 24.0
28 Żeglińska Wiktoria
RockBrothers
20.0 20.0
29 Łąkowska Marta
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
17.0 17.0
30 Siatka Lena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
16.0 8.0 8.0
30 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 8.0 8.0
30 Podgórni Jagoda
RockBrothers
16.0 8.0 8.0
30 Bogunia Weronika
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
16.0 8.0 8.0
30 Bryginowicz Daria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 8.0 8.0
30 Juszczak Karolina
RockBrothers
16.0 8.0 8.0
36 Jarosz Julia
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
8.0 8.0
36 Rózicka Mila
Klub Wysokogórski Trójmiasto
8.0 8.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
223.0 100.0 43.0 80.0
2 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
210.0 80.0 65.0 65.0
3 Wodzyński Nikodem
Klub Wspinaczkowy AGAMA
198.0 55.0 100.0 43.0
4 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
196.0 65.0 80.0 51.0
5 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
128.0 51.0 22.0 55.0
6 Szoblik Jakub Szoblik
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
102.0 31.0 37.0 34.0
7 Cholewa Marcel
Klub Wspinaczkowy AGAMA
100.0 100.0
8 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
98.0 51.0 47.0
9 Zając Robert
Klub Sportowy Korona 1919
96.0 34.0 34.0 28.0
10 Zacharski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
94.0 26.0 31.0 37.0
10 Marchewka Mateusz
Klub Wysokogórski Częstochowa
94.0 47.0 47.0
12 Nowak Filip
RockBrothers
92.0 38.0 28.0 26.0
13 Muzaj Mateusz
Murall UKA
81.0 38.0 24.0 19.0
14 Bilejczyk Franek
Murall UKA
79.0 28.0 40.0 11.0
15 Muzaj Michał
Murall UKA
74.0 43.0 31.0
16 Żak Michał
Klub Sportowy Strefa Wspinania
60.0 20.0 40.0
17 Bonkiewicz Kacper
Akademicki Klub Górski
55.0 55.0
18 Blaszke Kacper
Klub Sportowy Skarpa Bytom
45.0 26.0 19.0
19 Chaciński Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
41.0 16.0 6.0 19.0
20 Brudys Dawid
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
30.0 10.0 18.0 2.0
21 Kasiński Gabriel
Klub Sportowy MOVE!
25.0 6.0 19.0
22 Gramacki Jan
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
24.0 24.0
23 Kocwa Przemysław
Klub Sportowy Progress
22.0 22.0
24 Kacper Blaszke
Klub Sportowy Skarpa Bytom
20.0 20.0
25 Jankowicz Filip
Klub Sportowy Korona 1919
19.0 19.0
25 Surowiec Bartosz 19.0 19.0
27 Borkowski Szymon
Murall UKA
18.0 10.0 6.0 2.0
27 Passowicz Tadeusz
Klub Wspinaczkowy AGAMA
18.0 18.0
29 Chuchmacz Igor
Klub Sportowy Progress
16.0 10.0 6.0
29 Bosetti Eryk
RockBrothers
16.0 16.0
31 Lajks Michał 15.0 6.0 9.0
32 Laskowski Bartosz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
12.0 10.0 2.0
33 Tutaj Filip
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11.0 11.0
34 Matlak Stanislaw
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10.0 10.0
35 Wojtanowski Michał
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8.0 6.0 2.0
35 Zenderowski Kuba
Klub Sportowy Skarpa Bytom
8.0 6.0 2.0
35 Kowalski Krzysztof
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8.0 6.0 2.0
35 Jurowski Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8.0 6.0 2.0
35 Hada Stanisław 8.0 6.0 2.0
35 Zawiejski Franciszek
Klub Sportowy Skarpa Bytom
8.0 6.0 2.0
35 Opielka Karol
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8.0 6.0 2.0
35 Żegliński Maksymilian
RockBrothers
8.0 8.0
43 Puwalski Jan
Klub Wysokogórski Trójmiasto
6.0 6.0
44 Ślusarczyk Wiktor
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
2.0 2.0
44 Szczygła Antoni
Pol-Inowex Skarpa Lublin
2.0 2.0
44 Ślączka Miłosz
Rzeszowski Klub Wysokogórski
2.0 2.0
44 Mucha Bartosz
RockBrothers
2.0 2.0
Partnerzy