wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Młodzicy – bouldering

Ranking Pucharu Polski 2023 – Młodzicy – bouldering

Opublikowano: 27-02-2023; 23:32 przez Rafał Kanowski

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE!
300.0 100.0 100.0 100.0
2 Bernat Natalia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
211.0 80.0 80.0 51.0
3 Juścińska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
185.0 65.0 65.0 55.0
4 Alcer Elena
Klub Sportowy MOVE!
163.0 55.0 43.0 65.0
5 Sygulska Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
147.0 51.0 55.0 41.0
6 Kawa Marta
Klub Sportowy Progress
145.0 31.0 34.0 80.0
7 Ciborowska Łucja
Murall UKA
116.0 43.0 47.0 26.0
8 Zając Daria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
100.0 19.0 40.0 41.0
9 Dobrowolska Pola
Murall UKA
98.0 37.0 51.0 10.0
10 Szymańska Julia
Murall UKA
87.0 28.0 31.0 28.0
11 Krakowiak Anna 86.0 40.0 12.0 34.0
12 Swęd Amelia
Murall UKA
83.0 26.0 20.0 37.0
13 Wójtowicz Aniela
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
81.0 47.0 10.0 24.0
14 Świątek Kaja
Murall UKA
75.0 34.0 37.0 4.0
15 Luby Liliana
Klub Sportowy MOVE!
65.0 18.0 47.0
15 Bęben Martyna
Klub Sportowy Progress
65.0 19.0 26.0 20.0
17 Piaskowy Oliwia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
54.0 24.0 14.0 16.0
18 Gil Emilia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
52.0 16.0 24.0 12.0
19 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
45.0 7.0 16.0 22.0
20 Serwińska Paulina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
42.0 14.0 28.0
21 Kwaśniak Aleksandra
Klub Sportowy Strefa Wspinania
40.0 22.0 18.0
22 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
36.0 22.0 7.0 7.0
23 Nowak Hanna 31.0 31.0
24 Poziomkowska Daria
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
29.0 12.0 9.0 8.0
25 Morawiec Stefania
Alpika
20.0 6.0 14.0
26 Kępys Aleksandra
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
17.0 8.0 9.0
27 Kolber Antonina
Klub Sportowy Progress
16.0 9.0 4.0 3.0
28 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 6.0 0.0 6.0
29 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11.0 1.0 5.0 5.0
30 Nowak Zuzanna
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
10.0 10.0
31 Zalesińska Hanna 8.0 8.0
32 Reuter Maria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
5.0 5.0
33 Iwanicka Hanna
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
4.0 2.0 2.0
34 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0 0.0 0.0
34 Podlejska Anna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
3.0 3.0
34 Tarnik Natalia
Klub Wspinaczkowy AGAMA
3.0 3.0 0.0
37 Bernat Helena
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
2.0 2.0
38 Michniewicz Lea
Murall UKA
1.0 1.0 0.0
38 Bieszczad Łucja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
1.0 0.0 1.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Bielsko-Biała
2023-10-07
Bytom
2023-06-16
Rzeszów
2023-03-04
1 Fronczak Krzysztof
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
245.0 100.0 80.0 65.0
2 Marcisz Antoni
Klub Sportowy Korona 1919
216.0 65.0 51.0 100.0
3 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
195.0 40.0 100.0 55.0
4 Jarosz Robert
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
161.0 55.0 55.0 51.0
5 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
160.0 80.0 40.0 40.0
6 Pilch Jan
Klub Sportowy Korona 1919
154.0 37.0 37.0 80.0
7 Krupa Filip
RockBrothers
141.0 51.0 47.0 43.0
8 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE!
112.0 65.0 47.0
9 Walczyński Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
104.0 47.0 26.0 31.0
10 Adamski Konrad 83.0 40.0 43.0
11 Klimek Paweł
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
82.0 26.0 28.0 28.0
12 Wójcik Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
80.0 40.0
13 Korona Maurycy
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
71.0 34.0 37.0
14 Butra Aleksander
RockBrothers
62.0 22.0 16.0 24.0
15 Zosgórnik Łukasz
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
59.0 8.0 31.0 20.0
16 Filip Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
54.0 20.0 34.0
17 Figura Igor
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
53.0 31.0 22.0
18 Jagiełło Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
48.0 34.0 9.0 5.0
19 Haponiuk Ireneusz
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
44.0 28.0 2.0 14.0
20 Michałkiewicz Szymon
Klub Sportowy Strefa Wspinania
41.0 24.0 10.0 7.0
21 Andruszkiewicz Olaf
Klub Wspinaczkowy AGAMA
38.0 16.0 22.0
22 BRONISZ ALEKSANDER
Pol-Inowex Skarpa Lublin
33.0 9.0 24.0
23 Kronenberg Jan
Klub Sportowy Strefa Wspinania
31.0 13.0 18.0
24 Wrona Jan
Klub Sportowy Progress
26.0 6.0 4.0 16.0
24 Szczęsny Tomasz 26.0 8.0 18.0
24 Bochenek Wojciech
Klub Sportowy Strefa Wspinania
26.0 26.0
27 Gut Antoni
Klub Sportowy Skarpa Bytom
22.0 14.0 8.0
28 Belina Brzozowski Konstanty
Klub Wspinaczkowy AGAMA
19.0 19.0
28 Królikowski Jakub
RockBrothers
19.0 19.0
30 Zawiejski Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 6.0 10.0
31 Szafrański Kosma 13.0 13.0
32 Czaja Gabriel
RockBrothers
12.0 12.0
32 Hyzicki Joachim
Speleoklub Świętokrzyski
12.0 12.0
34 Pisarski Dawid
Klub Wspinaczkowy AGAMA
9.0 9.0
35 Chrobot Sebastian
RockBrothers
7.0 1.0 6.0
36 Passowicz Wojciech
Klub Wspinaczkowy AGAMA
6.0 6.0 0.0
36 Las-Opolski Ignacy
Murall UKA
6.0 6.0
38 Bryłka Leon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
5.0 5.0
39 Markowski Jan
RockBrothers
3.0 3.0
Partnerzy