wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Młodzicy – prowadzenie

Ranking Pucharu Polski 2023 – Młodzicy – prowadzenie

Opublikowano: 27-02-2023; 23:32 przez Rafał Kanowski

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Jabłonna
2023-10-01
Bytom
2023-06-17
Wrocław
2023-05-27
Lublin
2023-03-11
1 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE!
360.0 80.0 100.0 100.0 80.0
2 Alcer Elena
Klub Sportowy MOVE!
315.0 55.0 80.0 80.0 100.0
3 Bernat Natalia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
253.0 100.0 43.0 55.0 55.0
4 Ciborowska Łucja
Murall UKA
220.0 47.0 65.0 65.0 43.0
5 Juścińska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
208.0 51.0 55.0 37.0 65.0
6 Dobrowolska Pola
Murall UKA
162.0 34.0 47.0 47.0 34.0
7 Gil Emilia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
157.0 43.0 40.0 40.0 34.0
8 Bęben Martyna
Klub Sportowy Progress
145.0 20.0 34.0 51.0 40.0
9 Sygulska Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
142.0 65.0 51.0 26.0
10 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
119.0 28.0 20.0 24.0 47.0
11 Piaskowy Oliwia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
93.0 24.0 18.0 34.0 17.0
12 Poziomkowska Daria
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
86.0 37.0 16.0 20.0 13.0
13 Świątek Kaja
Murall UKA
85.0 31.0 10.0 20.0 24.0
14 Kawa Marta
Klub Sportowy Progress
84.0 25.0 31.0 28.0
15 Szymańska Julia
Murall UKA
78.0 26.0 31.0 21.0
16 Serwińska Paulina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
68.0 40.0 28.0
17 Zając Daria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
67.0 16.0 51.0
18 Swęd Amelia
Murall UKA
66.0 16.0 7.0 9.0 34.0
19 Kępys Aleksandra
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
65.0 22.0 43.0
20 Kwaśniak Aleksandra
Klub Sportowy Strefa Wspinania
53.0 25.0 28.0
21 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
52.0 18.0 8.0 13.0 13.0
22 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
46.0 5.0 4.0 20.0 17.0
23 Morawiec Stefania 36.0 14.0 14.0 8.0
24 Kolber Antonina
Klub Sportowy Progress
34.0 22.0 0.0 4.0 8.0
25 Wójtowicz Aniela
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
27.0 9.0 9.0 9.0
26 Zalesińska Hanna 26.0 26.0
26 Luby Liliana
Klub Sportowy MOVE!
26.0 5.0 21.0
28 Kolanek Martyna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
25.0 2.0 13.0 10.0
29 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
23.0 10.0 1.0 7.0 5.0
30 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
18.0 9.0 0.0 5.0 4.0
31 Bieszczad Łucja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
15.0 12.0 3.0
32 Budzewska Bianka
Klub Sportowy Korona 1919
12.0 12.0
33 Podgórni Karolina
RockBrothers
8.0 8.0
33 Krakowiak Anna 8.0 6.0 2.0
35 Góral Mika
Klub Sportowy Primaroca
7.0 0.0 7.0
35 Podlejska Anna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
7.0 7.0
37 Michniewicz Lea
Murall UKA
6.0 0.0 0.0 6.0
37 Przysowa OLIWIA PRZYSOWA
Stowarzyszenie Klub Wysokogórski Zielona Góra
6.0 6.0
37 Zadora Aleksandra 6.0 6.0
40 Haider Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
4.0 4.0
41 Jastrzębska Hanna
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0
41 Iwanicka Hanna
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3.0 2.0 0.0 1.0
41 Tarnik Natalia
Klub Wspinaczkowy AGAMA
3.0 0.0 3.0
41 Błażusiak Natalia 3.0 3.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Jabłonna
2023-10-01
Bytom
2023-06-17
Wrocław
2023-05-27
Lublin
2023-03-11
1 Fronczak Krzysztof
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
380.0 100.0 100.0 80.0 100.0
2 Figura Igor
Klub Sportowy Primaroca
305.0 80.0 80.0 65.0 80.0
3 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE!
255.0 47.0 43.0 100.0 65.0
4 Jarosz Robert
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
230.0 55.0 65.0 55.0 55.0
5 Krupa Filip
RockBrothers
192.0 43.0 51.0 51.0 47.0
6 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
186.0 40.0 55.0 40.0 51.0
7 Adamski Konrad 152.0 65.0 40.0 47.0
8 Michałkiewicz Szymon
Klub Sportowy Strefa Wspinania
135.0 37.0 47.0 29.0 22.0
9 Klimek Paweł
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
118.0 34.0 18.0 29.0 37.0
10 Korona Maurycy
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
108.0 37.0 43.0 28.0
11 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
96.0 31.0 34.0 31.0
12 Marcisz Antoni
Klub Sportowy Korona 1919
91.0 51.0 40.0
13 Zosgórnik Łukasz
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
89.0 20.0 26.0 25.0 18.0
14 BRONISZ ALEKSANDER
Pol-Inowex Skarpa Lublin
84.0 14.0 20.0 16.0 34.0
14 Szczęsny Tomasz 84.0 16.0 26.0 18.0 24.0
16 Gut Antoni
Klub Sportowy Skarpa Bytom
79.0 34.0 25.0 20.0
17 Pilch Jan
Klub Sportowy Korona 1919
77.0 14.0 37.0 26.0
18 Filip Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
72.0 28.0 22.0 22.0
19 Walczyński Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
71.0 31.0 26.0 14.0
20 Bochenek wojciech_bochenek
Klub Sportowy Strefa Wspinania
43.0 43.0
21 Butra Aleksander
RockBrothers
40.0 18.0 6.0 10.0 6.0
22 Haponiuk Ireneusz
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
36.0 12.0 4.0 12.0 8.0
23 Jagiełło Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
34.0 24.0 10.0
24 Andruszkiewicz Olaf
Klub Wspinaczkowy AGAMA
32.0 22.0 10.0
25 Chrobot Sebastian
RockBrothers
24.0 6.0 9.0 9.0
26 Passowicz Wojciech
Klub Wspinaczkowy AGAMA
20.0 9.0 5.0 6.0
26 Bartosik Kosma 20.0 20.0
28 Zawiejski Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
19.0 3.0 16.0
28 Czaja Gabriel
RockBrothers
19.0 12.0 7.0
30 Markowski Jan
RockBrothers
16.0 8.0 8.0
30 Kronenberg Jan
Klub Sportowy Strefa Wspinania
16.0 16.0
32 Belina Brzozowski Konstanty
Klub Wspinaczkowy AGAMA
14.0 14.0
33 Królikowski Jakub
RockBrothers
12.0 12.0
34 Strawski Tomasz
RockBrothers
10.0 8.0 2.0
34 Las-Opolski Ignacy
Murall UKA
10.0 10.0
36 Puławski Jędrzej
Klub Wspinaczkowy AGAMA
7.0 7.0
37 Drzewiecki Filip
Klub Sportowy Primaroca
6.0 6.0
38 Pisarski Dawid
Klub Wspinaczkowy AGAMA
5.0 5.0
Partnerzy