wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Seniorzy – prowadzenie

Ranking Pucharu Polski 2023 – Seniorzy – prowadzenie

Opublikowano: 27-02-2023; 23:12 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 27-02-2023; 23:26 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Lubin
2023-09-30
Wrocław
2023-05-27
Wrocław
2023-03-17
1 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
131.0 31.0 100.0
2 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
130.0 65.0 65.0
3 Kowal Katarzyna
Pol-Inowex Skarpa Lublin
109.0 100.0 9.0
4 Lipkowicz Maria
Klub Wspinaczkowy AGAMA
100.0 100.0
5 Kozina Hanna
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
98.0 55.0 43.0
6 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
96.0 80.0 16.0
7 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
94.0 43.0 51.0
8 Włodarczyk Natalia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
87.0 40.0 47.0
9 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
80.0 80.0
9 Rudzińska Małgorzata
Klub Sportowy Korona 1919
80.0 80.0
11 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
74.0 34.0 40.0
12 Wiśniowska Antonina 65.0 65.0
13 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
59.0 22.0 37.0
14 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
55.0 55.0
15 Kurz Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
52.0 28.0 24.0
16 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
51.0 51.0
17 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
47.0 25.0 22.0
17 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
47.0 47.0
19 Smoczyńska Melania
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
38.0 20.0 18.0
20 Pietkiewicz Pola
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
37.0 37.0
21 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
34.0 25.0 9.0
21 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
34.0 34.0
23 Ośka Karolina
Klub Wysokogórski Sakwa
31.0 31.0
24 Klimaszewska Marta
Klub Wysokogórski w Toruniu
28.0 28.0
25 Nosal Zuzanna
Wrocławski Klub Wysokogórski
26.0 26.0
26 Wrotek Hanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
24.0 4.0 20.0
26 Augustis Zuzanna
Klub Wysokogórski Trójmiasto
24.0 10.0 14.0
28 Nadolska Zofia
Klub Wysokogórski Trójmiasto
18.0 18.0
29 Niziołek Nina
Murall UKA
16.0 16.0
30 Dobrowolska Maja
Klub Wspinaczkowy AGAMA
14.0 14.0
31 SIEK Ingrid 12.0 12.0
31 Miezianko Majka
Klub Sportowy Korona 1919
12.0 12.0
33 Baran Agnieszka 9.0 9.0
33 Zacharska Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
9.0 9.0
35 Kuchnia Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
8.0 0.0 8.0
35 Wójcik Matylda
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
8.0 8.0
37 Krzywicka Martyna
Wrocławski Klub Wysokogórski
7.0 7.0
37 Nowak Zofia 7.0 7.0
39 Ziaja Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
6.0 0.0 6.0
39 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6.0 6.0
41 Wawrylak Celina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
5.0 5.0
42 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
4.0 0.0 4.0
42 Danowska Ula
Klub Wysokogórski Trójmiasto
4.0 4.0
44 Podgórni Jagoda
RockBrothers
3.0 3.0
44 Cecerska Julia 3.0 3.0
46 Adamska Hanna 2.0 2.0
46 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
2.0 2.0
48 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE!
1.0 1.0
48 Matusiak Lena
Next Step Pro Climbing
1.0 1.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Lubin
2023-09-30
Wrocław
2023-05-27
Wrocław
2023-03-17
1 Niźnik Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
155.0 100.0 55.0
2 Baran Mateusz
Klub Sportowy Korona 1919
152.0 100.0 40.0 12.0
3 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
120.0 80.0 40.0
4 Kowal Adam 112.0 65.0 47.0
5 Ferenc Kamil
Klub Sportowy Korona 1919
100.0 100.0
6 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
80.0 80.0
6 Hubert Łukasz 80.0 80.0
8 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
79.0 55.0 24.0
9 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
74.0 47.0 17.0 10.0
10 Dziamba Mateusz
RockBrothers
71.0 51.0 20.0
11 Piechota Mateusz 65.0 65.0
11 Chmiała Adrian
Klub Sportowy Korona 1919
65.0 65.0
13 Pełka Wojciech
Klub Sportowy Korona 1919
64.0 37.0 27.0
14 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
63.0 29.0 34.0
15 Kowal Jędrzej 55.0 55.0
16 Bunsch Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
51.0 51.0
16 Kopeć Roch
Klub Sportowy Strefa Wspinania
51.0 51.0
18 Swęd Jan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
19 Adamczyk Bartłomiej
Klub Sportowy Korona 1919
43.0 43.0
19 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
43.0 43.0
21 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
22 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
34.0 34.0
23 Heród Tymon
Klub Sportowy Korona 1919
31.0 17.0 14.0
23 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
31.0 31.0
25 Kosman Tymoteusz
Klub Sportowy Primaroca
29.0 22.0 7.0
25 Jędryka Kacper
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
29.0 29.0
27 Korzeniowski Jakub
Akademicki Klub Górski
27.0 27.0
28 Panenka Jerzy
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
26.0 26.0
29 Stoch Kacper
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
24.0 24.0 0.0
30 Wodzyński Nikodem
Klub Wspinaczkowy AGAMA
22.0 20.0 2.0
30 Marciniak Ariel 22.0 22.0
32 Łyko Grzegorz
Klub Sportowy Korona 1919
18.0 18.0
33 Szymczak Adam
Klub Sportowy Progress
16.0 16.0
34 Golus Krystian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
14.0 14.0 0.0
35 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
12.0 9.0 3.0
35 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
12.0 12.0
37 Blaszke Kacper
Klub Sportowy Skarpa Bytom
10.0 10.0 0.0
38 Herman Damian
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
8.0 8.0
39 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
7.0 7.0
39 Heretyk Mikolaj
Klub Sportowy Korona 1919
7.0 7.0
39 Smagała Łukasz
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
7.0 7.0
39 Kołodziej Jakub
Klub Sportowy Korona 1919
7.0 7.0
39 Szoblik Jakub Szoblik
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7.0 7.0
44 Passowicz Tadeusz
Klub Wspinaczkowy AGAMA
6.0 6.0
45 Basiura Marcin 5.0 4.0 1.0
45 Nowak Filip
RockBrothers
5.0 5.0
47 Puźniak Mateusz
RockBrothers
4.0 4.0
48 Bilejczyk Franek
Murall UKA
3.0 3.0
49 Lewandowski Olaf
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
2.0 2.0 0.0
50 Krzos Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
1.0 1.0
Partnerzy