wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy – prowadzenie

Ranking Pucharu Polski 2023 – Juniorzy – prowadzenie

Opublikowano: 27-02-2023; 23:22 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 27-02-2023; 23:24 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2023-06-17
Wrocław
2023-05-27
Lublin
2023-03-11
1 Włodarczyk Natalia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
216.0 65.0 51.0 100.0
2 Kozina Hanna
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
200.0 55.0 65.0 80.0
3 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
180.0 80.0 100.0
4 Smoczyńska Melania
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
149.0 47.0 47.0 55.0
5 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
145.0 80.0 65.0
6 Nowak Zofia 131.0 43.0 37.0 51.0
7 Zacharska Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
123.0 37.0 43.0 43.0
8 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
106.0 51.0 55.0
9 Burczyk Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
100.0 100.0
10 Ziaja Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
91.0 28.0 23.0 40.0
11 Kuchnia Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
87.0 24.0 26.0 37.0
12 Kroh Maja 76.0 22.0 20.0 34.0
13 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
68.0 34.0 34.0
14 Adamska Hanna 59.0 31.0 28.0
15 Szmer Michalina
RockBrothers
49.0 26.0 23.0
16 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
47.0 47.0
17 Dobrowolska Maja
Klub Wspinaczkowy AGAMA
40.0 40.0
17 Kudlik Matylda
Klub Sportowy Korona 1919
40.0 40.0
19 Danowska Ula
Klub Wysokogórski Trójmiasto
31.0 31.0
20 Kowalewska Martyna
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
20.0 20.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2023-06-17
Wrocław
2023-05-27
Lublin
2023-03-11
1 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
280.0 80.0 100.0 100.0
2 Swęd Jan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
181.0 51.0 65.0 65.0
3 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
160.0 65.0 40.0 55.0
3 Panenka Jerzy
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
160.0 37.0 43.0 80.0
5 Kopeć Roch
Klub Sportowy Strefa Wspinania
135.0 55.0 80.0
6 Adamczyk Bartłomiej
Klub Sportowy Korona 1919
128.0 34.0 47.0 47.0
7 Krzos Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
122.0 40.0 31.0 51.0
8 Turski Jarema
Klub Wysokogórski Trójmiasto
110.0 43.0 27.0 40.0
9 Heretyk Mikolaj
Klub Sportowy Korona 1919
100.0 100.0
10 Jędryka Kacper
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
98.0 47.0 51.0
11 Lewandowski Olaf
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
84.0 16.0 34.0 34.0
12 Heród Tymon
Klub Sportowy Korona 1919
83.0 28.0 55.0
13 Zuśka Michał
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
78.0 20.0 27.0 31.0
14 Herman Damian
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
74.0 37.0 37.0
15 Puźniak Jakub
RockBrothers
44.0 24.0 20.0
16 Kopel Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
43.0 43.0
17 Byrka Filip
RockBrothers
40.0 22.0 18.0
18 Sarnecki Igor
RockBrothers
36.0 14.0 22.0
19 Lipiński Filip
Murall UKA
34.0 12.0 22.0
20 Dąbrowski Szymon
Murall UKA
31.0 31.0
21 Karaś Szymon
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
28.0 28.0
22 Ruzicki Patryk
Łódzki Klub Wysokogórski
26.0 26.0
22 Krupa Mateusz
RockBrothers
26.0 10.0 16.0
22 Solisz Andrzej
Klub Sportowy Skarpa Bytom
26.0 26.0
25 Panenka Mateusz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
24.0 24.0
25 Olkowski Hubert 24.0 24.0
27 Siwek Maksymilian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
20.0 20.0
28 Capała Franciszek
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
18.0 18.0
28 Ciborski filip
RockBrothers
18.0 18.0
Partnerzy