wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Młodzików i Dzieci (P)

Tarnów, 2017-10-21

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Panenka Jerzy Klub Alpika
2 Kopeć Roch
3 Dąbrowski Szymon
4 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Rygiel Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
7 Czerwiński Igor
8 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
9 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
10 Kopel Szymon Stowarzyszenie GTW
10 Pawlak Piotr
12 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
12 Rygoł Jakub
12 Sajdok Paweł
15 Herman Damian
16 Pietrewicz Marcel
17 Byrka Filip
20 Mitlewski Ernest
21 Janik Jerzy
22 Twardowski Maksymilian
23 Parczewski Sewer
24 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
25 Pietryniak Filip
26 lewandowski Olaf
27 Czarnecki Marcin
27 Ziemba Filip Stowarzyszenie GTW
29 Kukuła Bartłomiej Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
31 Krupa Mateusz
32 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
33 Grabacki Filip Klub Wysokogórski Częstochowa
34 Cierpich Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
2 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
3 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
4 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Słanek Danuta
6 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Wachnicka Weronika
8 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
9 Smoczyńska Melania
10 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
10 Winek Dominika
10 Zacharska Aleksandra
13 Sznajder Arlena
14 Gmiter Inga
15 Kozina Hanna
16 Włodarczyk Natalia
17 Nowak Zofia
18 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
18 Walentek Maja
20 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21 Golec Gabriela Klub Sportowy Sportiva Tarnów
22 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
22 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
24 Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
25 Wójtowicz Emilia
27 Mikołajczyk Lena
28 Kubicz Iga
28 Ptak Karolina
30 Kuchnia Wiktoria
32 Molo Julia
33 Kołodyńska Helena
34 Kapias Julita Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wysokogórski Warszawa
2 Dąbrowski Mateusz
3 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Zacharski Wojciech
5 Blaszke Kacper Stowarzyszenie GTW
6 Żegliński Maksymilian
7 Żak Michał
8 Pietrewicz Kornel
9 Smoszna Jakub
11 Bosetti Eryk
11 Krupa Filip
14 Michlewski Witold Klub Wysokogórski Warszawa
15 Klimek Jakub
16 Górnik Jakub Klub Wysokogórski Warszawa

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pietkiewicz Pola Klub Wysokogórski Warszawa
2 Machlarz Marcela Klub Alpika
3 Kurek Małgorzata
4 Bornus Zosia
5 Piotrowska Malwina
6 Stokowiec Martyna
7 Juszczak Karolina
7 Parczewska Hanna
10 Półtorak Maja
11 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
12 Bernat Natalia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Bogunia Weronika
12 Ciborowska Róża
12 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
12 Nowak Hanna
12 Piotrowska Jagoda
12 Sztandera Nikola
12 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Wójcik Matylda Klub Wysokogórski Warszawa
12 Zacharska Małgorzata
23 Ciombor Kinga
23 Żeglińska Wiktoria
25 Kaczyńska Małgorzata
26 Pawlik Aniela
28 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
29 Szymaniak Oliwia
30 Płonka Zuzanna
30 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
32 Surowiec INGA
33 Wójtowicz Aniela
34 Ciborowska Łucja
34 Czopik Julia

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
1 Gurba Jan
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
4 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
5 Łyko Grzegorz
6 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Michlewski Wojciech
8 Janusz Maciej
9 Hopfer Jan
11 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
12 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Hołozubiec Mikołaj
14 Polański Stanisław
15 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Fajfer Natalia
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
5 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
6 Wróbel Weronika Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
7 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
8 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Dobrzyniecka Urszula
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Kucharek Karolina
15 Kucia Pola
Partnerzy