wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM i J (P)

Tarnowskie Góry, 2018-02-24

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków
4 Skonieczna Wiktoria
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Rotko Weronika KW CW Transformator
7 Bąk Martyna Stowarzyszenie GTW

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
4 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
5 Stoch Kacper
6 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
7 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Biskupski Bartosz Klub Wysokogórski Warszawa
10 Ochman Michał Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
4 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
5 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Pałka Kinga KU AZS PWSZ Tarnów
7 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
10 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
11 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Dobrzyniecka Urszula
13 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
14 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
15 Kopciuch Wera Klub Wysokogórski Warszawa
16 Kopel Amelia Stowarzyszenie GTW
16 Nawracaj Aleksandra Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Piwowarczuk Sonia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Salach Piotr
2 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
3 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
4 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
5 Łyko Grzegorz
6 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Gurba Jan
8 Zalesiński Szymon
9 Kosman Tymoteusz
10 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
12 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
13 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
15 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
16 Maciuga Adam
17 Bochenek Szymon Stowarzyszenie GTW

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
4 Kopeć Roch
5 Czerwiński Igor
6 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Janusz Maciej
8 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Panenka Jerzy Klub Alpika
10 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
12 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13 Kukuła Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
15 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
16 Wawszczyk Kamil
18 Szymański Jakub Karol
19 Wosz Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
2 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Wachnicka Weronika
4 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
5 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
6 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Adamska Hanna
12 Kuchta Hania
14 Błaszczyk Joanna Łódzki Klub Wysokogórski
15 Pawluś Agata
16 Dziuba Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Dobrzańska Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kierzkowska Maja
17 Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy