wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (B)

Warszawa, 2020-10-10

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
7 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Czuba Lena Avatar Kraków
12 Dobrzyniecka Urszula
13 Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
14 Skonieczna Karolina

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
2 Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Salach Piotr RockBrothers
6 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Potok Krzysztof Murall UKA
8 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Dziamba Mateusz RockBrothers
10 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
11 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
12 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
13 Ignaczak Ignacy Murall UKA
14 Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
15 Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
16 Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
17 Kucper Jakub
18 Kleczyński Patryk
19 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
20 Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
4 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
5 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
7 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Kornacka Matylda
9 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
12 Kozina Hanna Avatar Kraków
13 Adamska Hanna
13 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
16 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Kisiel Maja
19 Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
20 Łabaj Elżbieta Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Nycz Adam Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Rymarczuk Jan Murall UKA
6 Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Panenka Jerzy
8 Dąbrowski Szymon Murall UKA
9 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
11 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
12 Wójcik Jakub
13 Jędryka Kacper
14 Mytych Jan
15 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
16 Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
17 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Szanecki Franciszek Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
19 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
19 Krzynówek Oskar Klub Wysokogórski Trójmiasto
21 Gruszczyński Gabriel
22 Michał Koreń RockBrothers
23 Mikosza Jakub RockBrothers
24 Kroliński Szymon
25 Kosno Filip Murall UKA
25 Panenka Mateusz
27 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
28 Rudziński Maksymilian RockBrothers
29 Kęsy Edward Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
2 Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
3 Swęd Jan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Lewandowski Olaf Avatar Kraków
5 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
6 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
7 Muzaj Michał Murall UKA
8 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
9 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Muzaj Mateusz Murall UKA
11 Herman Damian
12 Bosetti Eryk RockBrothers
13 Zuśka Michał Avatar Kraków
14 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
16 Passowicz Tadeusz
17 Byrka Filip RockBrothers
18 Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
19 Bukowski Witold Akademicki Klub Górski
20 Blaszke Kacper
21 Sarnecki Igor RockBrothers
22 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
23 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
24 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Bukowski Bronisław Akademicki Klub Górski
26 Żegliński Maksymilian
27 Pawlak Beniamin Akademicki Klub Górski
28 Masiul Antoni Murall UKA

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Pietkiewicz Pola Murall UKA
4 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
5 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Ciborowska Róża Murall UKA
8 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
9 Nowak Zofia
10 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Mytych Marta
13 Staszewska Iga Murall UKA
14 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
15 Szwed Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
18 Juszczak Karolina RockBrothers
19 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
20 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Żeglińska Wiktoria
23 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Kęsy Jadwiga Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
25 Gutterwil Hanna
26 Kubica Weronika Murall UKA
27 Grzybowska Emilia RockBrothers
Partnerzy
Partnerzy techniczni