wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Młodzików i Dzieci (Ck)

Bytom, 2017-06-10

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Dąbrowski Szymon
3 Rygiel Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
5 Pawlak Piotr
6 Panenka Jerzy Klub Alpika
7 Adamczyk Bartłomiej
8 Kopeć Roch
9 Herman Damian
10 Czerwiński Igor
11 Parczewski Sewer
12 Rygoł Jakub
14 Koreń Michał
16 Krzystyniak Kosma
17 Pietryniak Filip
18 Ziemba Filip Stowarzyszenie GTW
19 Byrka Filip
20 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21 Sajdok Paweł
22 Ćwiąkała Paweł
23 Cierpich Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów
24 Czarnecki Marcin Bełchatowski Klub Wysokogórski
25 Krupa Mateusz
26 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
27 Gładysz Maciek
28 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
29 Nadajewski Marcel
30 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
32 Mitlewski Ernest
33 Krzystyniak Kajetan

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Łyzińska Karolina
Mikołajczyk Lena
1 Marciniak Daria
2 Gmiter Inga
3 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
4 Wach Zofia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
5 Zacharska Aleksandra
6 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
7 Wachnicka Weronika
8 Sznajder Arlena
9 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Walentek Maja
11 Słanek Danuta
12 Łyzińska Karolina
13 Kubicz Iga
14 Czuba Marianna
15 Włodarczyk Natalia
16 Golec Gabriela Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
18 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
19 Molo Julia
20 Kapias Julita Klub Sportowy Sportiva Tarnów
21 Ptak Karolina
23 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
24 Nowak Zofia
25 Mikołajczyk Lena

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Zacharski Wojciech
2 Cholewa Marcel Klub Wysokogórski Warszawa
3 Dąbrowski Mateusz
5 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6 Żak Michał
8 Blaszke Kacper Stowarzyszenie GTW
11 Tutaj Filip Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
12 Bosetti Eryk
13 Górnik Jakub Klub Wysokogórski Warszawa
14 Klimek Jakub
15 Walas Antoni

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola Klub Wysokogórski Warszawa
3 Bornus Zosia
4 Piotrowska Malwina
5 Juszczak Karolina
6 Parczewska Hanna
7 Machlarz Marcela Klub Alpika
8 Stokowiec Martyna
9 Bernat Natalia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Piotrowska Jagoda
12 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
13 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
16 Zacharska Małgorzata
17 Szymaniak Oliwia
19 Lasoń Lena
20 Sajdok Urszula
21 Sztandera Nikola

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Gurba Jan
3 Łyko Grzegorz
4 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
5 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
6 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
7 Karczmarczyk Tymon
8 Janusz Maciej
9 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Korban Michał
12 Hołozubiec Mikołaj
13 Kalinowski Błażej
14 Hopfer Jan
15 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
16 Polański Stanisław

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Wróbel Weronika Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
2 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
6 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
7 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
8 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
9 Dobrzyniecka Urszula
10 Kucharek Karolina
11 Augustyniak Julia
12 Fajfer Natalia
15 Madejczyk Julia
Partnerzy