wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (B)

Zakopane, 2018-08-31/2018-09-01

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Puźniak Mateusz RockBrothers

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Yarova Elena
2 Weber Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Szkatuła Jadwiga Klub Wysokogórski Sakwa
4 Suder Magdalena
5 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Poniewozik Milena
10 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
11 Żyśko Agata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
12 Zając Leonia
13 Oleksiuk Joanna Klub Wysokogórski Warszawa
14 Sługocka Barbara

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Warszawa
3 Opiela Bartłomiej Klub Wysokogórski w Katowicach
4 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Główka Jakub Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Wieczorkowski Miłosz Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
8 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10 Balcerski Marek
11 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
12 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
13 Millan Arkadiusz
14 Mach Adam Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Ginszt Michał Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16 Rumianowski Tomasz Klub Wysokogórski Warszawa
17 Stępniak Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
18 Grochowalski Paweł
19 Tarnowski Mateusz
20 Zasadny Bartosz
21 Czuba Dawid
22 Czajkowski Tomasz
22 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
22 Puźniak Mateusz RockBrothers
22 Walczak Jan Klub Wysokogórski Zakopane
25 Filipiak Łukasz
25 Grzywa Michał
25 Rachwał Ziemowit
25 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
30 Grodzicki Tomasz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
30 Karnicki Marcin
30 Wałaszewski Bruno
33 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Partnerzy