wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (B)

Gdańsk, 2018-10-12/13

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
3 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Andrzejczak Dawid Klub Alpika

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Yarova Elena Klub Alpika
3 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Oleksiuk Joanna Klub Wysokogórski Warszawa
7 Poniewozik Milena
8 Szkatuła Jadwiga Klub Wysokogórski Sakwa
9 Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Lorys Zofia
11 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Zając Leonia
14 Żyśko Agata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
15 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Sługocka Barbara

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Warszawa
4 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Wieczorkowski Miłosz Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
9 Makowski Wojciech Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
10 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Subdysiak Robert
12 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Wojewódzki Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
14 Palczyński Krzysztof
15 Grochowalski Paweł
16 Taranowski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
17 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Kluf Jarosław Klub Wysokogórski Częstochowa
19 Millan Arkadiusz
20 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
21 Ginszt Michał Klub Wspinaczkowy Kotłownia
21 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Rumianowski Tomasz Klub Wysokogórski Warszawa
21 Żuk Paweł
25 Balcerski Marek
25 Kieniewicz Stanisław Klub Wysokogórski Warszawa
25 Mach Adam Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Karolak Grzegorz
28 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
30 Czajkowski Tomasz
30 Nadolski Jakub
30 Tarnowski Mateusz
33 Wałaszewski Bruno
34 Czuba Dawid
34 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
36 Filipiak Łukasz
36 Kowalczyk Tomasz Wrocławski Klub Wysokogórski
38 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
39 Andrzejczak Dawid Klub Alpika
40 Ginszt Piotr Klub Wspinaczkowy Kotłownia
41 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
41 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
43 Karnicki Marcin
Partnerzy