wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, J, JM (B)

Wrocław, 2018-09-08

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Rotko Weronika KW CW Transformator

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Palczyński Krzysztof
2 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
4 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Grodzicki Tomasz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
10 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
11 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Prochalski Jakub KW CW Transformator

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
7 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
9 Szkliniarz Anna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Stąporek Joanna Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
11 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
3 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
4 Salach Piotr RockBrothers
5 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
6 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Łyko Grzegorz
8 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
10 Kosman Tymoteusz
11 Dziamba Mateusz
12 Piechota Krzysztof
13 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
14 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
15 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
17 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Panenka Jerzy Klub Alpika
5 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Kopeć Roch
9 Nycz Adam Klub Wysokogórski Warszawa
10 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
11 Jędryka Kacper Klub Alpika
12 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Czerwiński Igor
14 Karczmarczyk Tymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Polański Stanisław
16 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
18 Byrka Filip

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
2 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
3 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
6 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Wachnicka Weronika
8 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Adamska Hanna
12 Łyzińska Karolina Klub Alpika
13 Kuchta Hania
14 Kisiel Maja Klub Alpika
Partnerzy