wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (P)

Sosnowiec, 2018-05-19

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Skonieczna Wiktoria
6 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków
7 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
8 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Rotko Weronika KW CW Transformator
10 Bąk Martyna Stowarzyszenie GTW

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Palczyński Krzysztof Wrocławski Klub Wysokogórski
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
5 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
9 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
10 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11 Stoch Kacper
12 Szota Jakub Klub Wysokogórski Częstochowa
13 Szczepaniak Iwo

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
7 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
8 Pałka Kinga KU AZS PWSZ Tarnów
9 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
12 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Dobrzyniecka Urszula
14 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
15 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Piwowarczuk Sonia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kopel Amelia Stowarzyszenie GTW

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
3 Łyko Grzegorz
4 Kosman Tymoteusz
5 Zalesiński Szymon
6 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
7 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
8 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
9 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
13 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
14 Bochenek Szymon Stowarzyszenie GTW
15 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Kusion Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Czerwiński Igor
6 Kopeć Roch
7 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
8 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Panenka Jerzy Klub Alpika
10 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
12 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
14 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
16 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
17 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Kroliński Szymon Stowarzyszenie GTW
19 Sokołowski Igor Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
1 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
3 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
4 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
9 Smoczyńska Melania
10 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Kozina Hanna
13 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Dziuba Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kucia Pola
18 Kuchta Hania
19 Kuchnia Wiktoria
20 Błaszczyk Joanna Łódzki Klub Wysokogórski
21 Kisiel Maja Klub Alpika
Partnerzy