wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (C)

Sosnowiec, 2018-11-10

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Luby Liliana

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Kopel Szymon GTW Pro Team
3 Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Żak Michał
6 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
7 Ćwiąkała Paweł
8 Rygiel Antoni
9 Zacharski Wojciech
10 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Lewandowski Olaf
12 Zuśka Michał
13 Blaszke Kacper GTW Pro Team
14 Muzaj Mateusz
15 Bąk Bartosz GTW Pro Team
16 Muzaj Michał
17 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola
3 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Bornus Zosia
5 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Piotrowska Malwina
8 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
9 Mindewicz Emma
10 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
17 Badura Agnieszka Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Pawlik Aniela
19 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
20 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
21 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
22 Jarosz Julia

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kalinowski Antoni
2 Smoszna Jakub
3 Walas Antoni
4 Fronczak Krzyś
5 Oleksy Maciej
6 Piotrowski Konstanty
7 Górnik Jakub
8 Kasiński Gabriel
9 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Ciombor Kinga
4 Piotrowska Jagoda
5 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Kopcińska Aleksandra
7 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
8 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Luby Zuzanna
10 Bogunia Weronika
11 Dobrowolska Pola
12 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Półtorak Maja
14 Siatka Lena
15 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
20 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
21 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Partnerzy
Partnerzy techniczni