wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (C)

Bytom, 2018-09-22

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Cholewa Marcel
3 Rygiel Antoni
4 Zacharski Wojciech
5 Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
6 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
7 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Lewandowski Olaf
9 Żak Michał
10 Ćwiąkała Paweł
11 Kopel Szymon GTW Pro Team
12 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Ziemba Filip GTW Pro Team
14 Blaszke Kacper GTW Pro Team
15 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
2 Kurek Małgorzata
3 Bornus Zosia
4 Pietkiewicz Pola
5 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Piotrowska Malwina
8 Nowak Zofia Klub Alpika
9 Kaczmarczyk Julia
10 Mindewicz Emma
11 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
13 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
17 Pawlik Aniela
18 Leśniak Lena
19 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
20 Badura Agnieszka Klub Sportowy Skarpa Bytom
21 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
23 Jarosz Julia
24 Jendrzok Jessica Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kalinowski Antoni
2 Piotrowski Konstanty
3 Fronczak Krzyś
4 Smoszna Jakub
5 Kuryłowicz Ignacy
6 Robaszkiewicz Krzysztof
7 Klimek Jakub Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Walas Antoni
9 Górnik Jakub
10 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Machlarz Marcela Klub Alpika
2 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Ciombor Kinga
4 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Piotrowska Jagoda
8 Kopcińska Aleksandra
9 Bogunia Weronika
10 Półtorak Maja
11 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Dobrowolska Pola
15 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
16 Zacharska Małgorzata
17 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
20 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Luby Zuzanna
22 Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Siatka Lena
24 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy
Partnerzy techniczni