wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (B)

Łódź, 2018-12-08

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
1 Rygiel Antoni
2 Kopel Szymon GTW Pro Team
3 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Ćwiąkała Paweł
5 Żak Michał
6 Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
7 Cholewa Marcel
8 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
9 Lewandowski Olaf
10 Zuśka Michał
11 Muzaj Michał
12 Bąk Bartosz GTW Pro Team
13 Muzaj Mateusz
14 Pawlak Beniamin
15 Zacharski Wojciech
16 Czarnecki Marcin
17 Blaszke Kacper GTW Pro Team
18 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
2 Pietkiewicz Pola
3 Kaczmarczyk Julia
4 Kurek Małgorzata
5 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Nowak Zofia Klub Alpika
7 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Piotrowska Malwina
9 Bornus Zosia
10 Mytych Marta
11 Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Napora Hanna Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Mindewicz Emma
15 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Wójcik Matylda
17 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
18 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
19 Jarosz Julia
20 Pawlik Aniela
21 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Molo Julia
23 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom
24 Badura Agnieszka Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Walas Antoni
2 Robaszkiewicz Krzysztof
3 Kuryłowicz Ignacy
4 Kalinowski Antoni
5 Fronczak Krzyś
6 Oleksy Maciej
7 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
8 Pietrewicz Kornel
10 Górnik Jakub
11 Olejnicki Jakub

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Badura Agnieszka Klub Sportowy Skarpa Bytom
1 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Nowak Hanna Klub Alpika
3 Piotrowska Jagoda
4 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Parczewska Hanna
6 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Luby Zuzanna
8 Ciombor Kinga
9 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
10 Półtorak Maja
11 Zacharska Małgorzata
12 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Jasińska Melania
14 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Bogunia Weronika
17 Olejnicka Magdalena
18 Siatka Lena
19 Dobrowolska Pola
20 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
21 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
22 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
23 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
24 Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy
Partnerzy techniczni