wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, Mł, JM (P)

Sosnowiec, 2018-09-26

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Brzoza Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Budzyński Bartosz
Kopel Szymon Stowarzyszenie GTW
Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziemba Filip Stowarzyszenie GTW

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zosia
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blaszke Kacper Stowarzyszenie GTW
Hordyczko Maks
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Siwy Paulina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharski Wojciech
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Latos Alicja
Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zacharska Małgorzata
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
Kopel Amelia Stowarzyszenie GTW
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bochenek Szymon Stowarzyszenie GTW

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kopeć Roch
Kroliński Szymon Stowarzyszenie GTW
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
Kowalewska Martyna Stowarzyszenie GTW
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Zacharska Aleksandra
Partnerzy