wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, Mł, JM, J (B)

Katowice, 2018-10-20

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Blaszke Kacper GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Brzoza Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ćwiąkała Paweł
Herman Damian
KITAJEWSKI MACIEJ
Kopel Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kozłowski Nathaniel Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharski Wojciech
Ziemba Filip GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogdanowicz Aleksandra
Bornus Zosia
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cegła Hanna
Klaja Jagoda
Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nowak Zofia Klub Alpika
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Siwy Paulina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zugaj Aleksandra
Żeglińska Wiktoria Klub Alpika

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Balewicz Tymon
Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szoblik Jakub

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Latos Alicja
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nowak Hanna Klub Alpika
Panenka Zofia Klub Alpika
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Małgorzata
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Rotko Weronika KW CW Transformator
Wróbel Zofia

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Grodzicki Tomasz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Kurdek Jacek GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Prochalski Jakub KW CW Transformator
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Aksman Patrycja GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ciechanowska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Kopel Amelia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bochenek Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ciesielski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
fedkowicz kuba Klub Wysokogórski Częstochowa
Jarząbek Paweł
Kosman Tymoteusz
Kroszka Jan GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Frączkowski Maciej
Jędryka Kacper Klub Alpika
Kroliński Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Wosz Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Bednarek Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Milena GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kisiel Maja Klub Alpika
Kowalewska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kuchta Hania
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Łyzińska Karolina Klub Alpika
Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
SZAFRAŃSKA NIKA
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Partnerzy
Partnerzy techniczni