wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: MP SiM (P) - kwalifikacje do ME

Gliwice, 2020-08-29/30

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
5 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
7 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
10 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
11 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Mach Adam Avatar Kraków
3 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Matuszek Jacek Klub Wysokogórski Opole
6 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
8 Karpierz Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Grochowalski Paweł Avatar Kraków
11 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
12 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
13 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
14 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Cecerski Joachim
16 Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Partnerzy
Partnerzy techniczni