wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM, Mł, JM, J (P)

Gliwice, 2021-03-20/21

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czuba Lena Avatar Kraków
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gondek Aleksandra Avatar Kraków
Lipkovich Mariya Klub Wspinaczkowy AGAMA
Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazurek Gabriela
Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Piwowarczuk Sonia Next Step Pro Climbing
Scheffler-Skupny Zoe Klub Wysokogórski Trójmiasto
Skonieczna Karolina
Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Kolano Piotr Avatar Kraków
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kroliński Szymon Next Step Pro Climbing
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mytych Jan
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Polsakiewicz Filip Klub Wspinaczkowy AGAMA
Siemek Marcin Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzyborowska Izabela Avatar Kraków
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Kloch Magdalena Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krakowiak Hanna Avatar Kraków
Kubica Weronika Murall UKA
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Lutostańska Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Plewicka Katarzyna
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szyndler Martyna
Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Adamczyk Ravi Avatar Kraków
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
Kosno Filip Murall UKA
Krupa Mateusz RockBrothers
Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Krzynówek Oskar Klub Wysokogórski Trójmiasto
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Martinho Joao
Mikosza Jakub RockBrothers
Niedzicki Tomasz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz
Polsakiewicz Piotr Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rejner Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Jan Murall UKA
Rymek Krzysztof Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Zuśka Michał Avatar Kraków

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białka Bartosz Klub Sportowy Primaroca
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Golus Krystian
Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kosman Tymoteusz Klub Sportowy Primaroca
Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bilejczyk Franek Murall UKA
Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
Bosetti Eryk RockBrothers
Brudys Dawid GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Chuchmacz Igor Szkoła Wspinania Progress
Cywiński Stanisław Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kłosiński-Kuzak Maksymilian Murall UKA
Krupa Filip RockBrothers
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Masiul Antoni Murall UKA
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
Nowak Filip RockBrothers
Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rusak Maciej GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Smoszna Jakub UKS Lider
Walas Antoni Akademicki Klub Górski
Willmann Bruno Murall UKA
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
WOJTANOWSKI MICHAŁ GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bełdycka Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bogunia Weronika UKS Lider
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Czarnecka Julia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Drozdowska Emilia Klub Wysokogórski Trójmiasto
Grzybowska Emilia RockBrothers
Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
Jarosz Julia UKS Lider
Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
Juszczak Karolina RockBrothers
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kurek Małgorzata
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mytych Marta
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Pietrzak Liliana Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Podgórni Jagoda RockBrothers
Półtorak Maja UKS Lider
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Siatka Lena UKS Lider
Staszewska Iga Murall UKA
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Tacakiewicz Iga RockBrothers
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Martyna Next Step Pro Climbing
Całka Zuzanna Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Kopel Amelia

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białka Bartosz Klub Sportowy Primaroca
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Golus Krystian
Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kosman Tymoteusz Klub Sportowy Primaroca
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marlena Abram Klub Wysokogórski Sakwa
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Wawrzeńczyk Wiktoria Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cecerski Joachim
Czuba Dawid Avatar Kraków
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Grochowalski Paweł Avatar Kraków
Grodzicki Tomasz Klub Sportowy Primaroca
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Heretyk Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Korbiel Gabriel Klub Wysokogórski Sakwa
Mach Adam Avatar Kraków
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Millan Arkadiusz Avatar Kraków
Pęcikiewicz Szymon Klub Sportowy Primaroca
Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Szymczak Adam Szkoła Wspinania Progress
Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Partnerzy
Partnerzy techniczni