wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (C) Puchar Polski M (C)

Łódź, 2022-06-17

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
2 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Nowak Alicja KU AZS PWSZ Tarnów
6 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Chojnacka Natalia Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
3 Dąbrowski Szymon Murall UKA
4 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski
5 Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Wawrzynów Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola Murall UKA
3 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
7 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Rytych Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Woć Matylda Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Swęd Jan Murall UKA
2 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Muzaj Michał Murall UKA
5 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
6 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
8 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Jurowski Artur Jurowski Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Nowak Filip RockBrothers
13 Tutaj Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Muzaj Mateusz Murall UKA
15 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Fronczak Krzysztof Murall UKA
4 Bilejczyk Franek Murall UKA
5 Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
6 Mireński Igor Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8 Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
9 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
11 Butra Aleksander RockBrothers

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
4 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
6 Bernat Natalia Murall UKA
7 Kiersztyn Kamila Łódzki Klub Wysokogórski
8 Kolesnyk Yevheniia
9 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
10 Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Kapela Maja
12 Dobrowolska Pola Murall UKA
13 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Swęd Amelia Murall UKA
15 Podgórni Jagoda RockBrothers
16 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
17 Krain Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Świątek Kaja Murall UKA
19 Bombiak-Matuszewska Oliwia Łódzki Klub Wysokogórski
20 Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Jędrejek Małgorzata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Kroszka Jan Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy
Partnerzy techniczni