wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J, M (P)

Łódź, 2022-06-18

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kozina Hanna Avatar Kraków
2 Wójcik Barbara Speleoklub Świętokrzyski
3 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Smoczyńska Melania Avatar Kraków
5 Ziaja Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy LIDER
6 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
8 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
9 Kuchnia Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy LIDER
10 Chojnacka Natalia Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Dąbrowski Szymon Murall UKA
3 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
5 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
6 Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
7 Heretyk Mikolaj Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
9 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
10 Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pietkiewicz Pola Murall UKA
2 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kurek Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
6 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Rytych Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy LIDER
11 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
14 Juszczak Karolina RockBrothers
15 SIEK Ingrid
16 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Woć Matylda Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
19 Żeglińska Wiktoria RockBrothers
20 Troch Olivia Klub Wysokogórski w Toruniu
21 Quinon Lucie Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Sochal Gabriela Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Fedorowski Gustaw RockBrothers
3 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
4 Swęd Jan Murall UKA
5 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
7 Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
9 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
10 Olkowski Hubert
11 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
12 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
14 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
17 Zuśka Michał Avatar Kraków
18 Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Muzaj Michał Murall UKA
20 Muzaj Mateusz Murall UKA
21 Żegliński Maksymilian RockBrothers
22 Sarnecki Igor RockBrothers
23 Byrka Filip RockBrothers
24 Bosetti Eryk RockBrothers
25 Nowak Filip RockBrothers
26 Lewandowski Olaf Avatar Kraków
27 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
28 Jurowski Artur Jurowski Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
29 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
30 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
31 Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Golus Krystian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Fronczak Krzysztof Murall UKA
2 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
3 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy LIDER
4 Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
5 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
6 Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
7 Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
9 Szoblik Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10 Bilejczyk Franek Murall UKA
11 Walczyński Franciszek Klub Wspinaczkowy AGAMA
12 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
13 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy LIDER
15 Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
16 Butra Aleksander RockBrothers
17 Korona Maurycy Klub Wspinaczkowy Kotłownia
18 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
19 Mireński Igor Pol-Inowex Skarpa Lublin
20 Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto
21 Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
22 Michałkiewicz Szymon Klub Sportowy Strefa Wspinania
23 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
24 Wojtanowski Michał GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Bernat Natalia Murall UKA
3 Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
4 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
5 Podgórni Jagoda RockBrothers
6 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
7 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
10 Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy LIDER
12 Dobrowolska Pola Murall UKA
13 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
14 Świątek Kaja Murall UKA
15 Gil Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Bogunia Weronika Uczniowski Klub Sportowy LIDER
17 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
19 Swęd Amelia Murall UKA
20 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
21 Szymańska Julia Murall UKA
22 Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
23 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
24 Kiersztyn Kamila Łódzki Klub Wysokogórski
25 Wójtowicz Aniela Klub Wspinaczkowy Kotłownia
26 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
27 Kapela Maja
28 Krain Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
29 Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
30 Jędrejek Małgorzata Pol-Inowex Skarpa Lublin
31 Iwanicka Hanna Klub Wspinaczkowy Kotłownia
32 Bombiak-Matuszewska Oliwia Łódzki Klub Wysokogórski

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
6 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
7 Kopel Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
4 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Golus Krystian Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
7 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy
Partnerzy techniczni