wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J, M (B)

Kraków, 2022-07-02

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
2 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
3 Wójcik Barbara Speleoklub Świętokrzyski
4 Kozina Hanna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
5 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Smoczyńska Melania Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
7 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Wójtowicz Emilia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
10 Szmer Michalina RockBrothers
11 Kuchnia Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy LIDER
12 Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
13 Ziaja Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy LIDER
15 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
16 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
17 Kowalewska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
5 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
6 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
7 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
8 Nycz Adam Murall UKA
9 Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Dąbrowski Szymon Murall UKA
11 Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
12 Wójcik Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
13 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
14 Pacześniak Kajetan RockBrothers
15 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Wypych Kuba Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
17 Walas Franciszek Akademicki Klub Górski
18 MADEJCZYK MAREK Klub Wysokogórski Trójmiasto
18 Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
2 Pietkiewicz Pola Murall UKA
3 Kurek Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
5 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
6 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Ciborowska Róża Murall UKA
8 Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
12 Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
14 Juszczak Karolina RockBrothers
14 Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
16 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy LIDER
17 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Żeglińska Wiktoria RockBrothers
20 Rytych Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
20 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Woć Matylda Pol-Inowex Skarpa Lublin
24 Grzybowska Emilia RockBrothers
24 Pierzak Oliwia Klub Sportowy Primaroca
24 Staszewska Iga Murall UKA
24 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Swęd Jan Murall UKA
2 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
3 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
5 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
6 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
7 Muzaj Michał Murall UKA
8 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
10 Zuśka Michał Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
11 Fedorowski Gustaw RockBrothers
12 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Muzaj Mateusz Murall UKA
15 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Sarnecki Igor RockBrothers
17 Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
18 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
19 Żegliński Maksymilian RockBrothers
20 Nowak Filip RockBrothers
21 Byrka Filip RockBrothers
22 Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Bukowski Witold Akademicki Klub Górski
24 Bosetti Eryk RockBrothers
25 Krupa Mateusz RockBrothers
26 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
27 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
29 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
30 Puwalski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
31 Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy LIDER
2 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
3 Fronczak Krzysztof Murall UKA
4 Bilejczyk Franek Murall UKA
5 Krupa Filip RockBrothers
6 Fedorowski Jeremi RockBrothers
7 Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
8 Szoblik Jakub Klub Sportowy Primaroca
9 Figura Igor Klub Sportowy Primaroca
9 Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
12 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
13 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
14 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16 Walczyński Franciszek Klub Wspinaczkowy AGAMA
17 Mireński Igor Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto
19 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy LIDER
20 Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
21 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
22 Wiszniewski Krystian
23 Wiszniewski Wojciech
24 Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
25 Michałkiewicz Szymon Klub Sportowy Strefa Wspinania
26 Matlak Stanislaw Klub Sportowy Primaroca
27 Kozak Kajetan Murall UKA
27 Ślusarczyk Wiktor GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
3 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
4 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy LIDER
5 Bernat Natalia Murall UKA
6 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
7 Juścińska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
9 Wrona Julia Klub Sportowy Progress
10 Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Podgórni Jagoda RockBrothers
12 Dobrowolska Pola Murall UKA
13 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Nowak Hanna Klub Sportowy Alpika
14 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
16 Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Rózicka Mila Klub Wysokogórski Trójmiasto
18 Swęd Amelia Murall UKA
19 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
20 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Andruszkiewicz Nela Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Bogunia Weronika Uczniowski Klub Sportowy LIDER
23 Dziopa Inga Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
24 Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
25 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26 Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26 Szymańska Julia Murall UKA
28 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
29 Jędrejek Małgorzata Pol-Inowex Skarpa Lublin
30 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
31 Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
5 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
6 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
2 Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
5 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
6 Golus Krystian Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
8 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Salach Piotr RockBrothers
12 Ścisłowicz Jakub
13 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
Partnerzy
Partnerzy techniczni