wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J, M (B)

Kraków, 2022-07-02

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Kowalewska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kozina Hanna Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Szmer Michalina RockBrothers
Wójcik Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Wójtowicz Emilia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziaja Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy LIDER

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Grabacki Filip Klub Wysokogórski Częstochowa
Heretyk Mikolaj Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Jatczak Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
MADEJCZYK MAREK Klub Wysokogórski Trójmiasto
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Oleksiewicz Igor
Pacześniak Kajetan RockBrothers
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Walas Franciszek Akademicki Klub Górski
Wypych Kuba Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Grzybowska Emilia RockBrothers
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Juszczak Karolina RockBrothers
Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kurek Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pierzak Oliwia Klub Sportowy Primaroca
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Quinon Lucie Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rytych Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Staszewska Iga Murall UKA
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Woć Matylda Pol-Inowex Skarpa Lublin
Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Żeglińska Wiktoria RockBrothers

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bosetti Eryk RockBrothers
Bukowski Witold Akademicki Klub Górski
Byrka Filip RockBrothers
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Krupa Mateusz RockBrothers
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Nowak Filip RockBrothers
Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Puwalski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sarnecki Igor RockBrothers
Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jan Murall UKA
Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
Żegliński Maksymilian RockBrothers

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bilejczyk Franek Murall UKA
Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
Fedorowski Jeremi RockBrothers
Figura Igor Klub Sportowy Primaroca
Fronczak Krzysztof Murall UKA
Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
Hajnos Leon Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kozak Kajetan Murall UKA
Krupa Filip RockBrothers
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Matlak Stanislaw Klub Sportowy Primaroca
Michałkiewicz Szymon Klub Sportowy Strefa Wspinania
Mireński Igor Pol-Inowex Skarpa Lublin
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Prajsnar Jan Murall UKA
Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Szoblik Jakub Klub Sportowy Primaroca
Ślusarczyk Wiktor GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Walas Antoni Akademicki Klub Górski
Walczyński Franciszek Klub Wspinaczkowy AGAMA
Wiszniewski Krystian
Wiszniewski Wojciech

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Andruszkiewicz Nela Klub Wspinaczkowy AGAMA
Bernat Natalia Murall UKA
Bogunia Weronika Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dobrowolska Pola Murall UKA
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dziopa Inga Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Jędrejek Małgorzata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Juścińska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kolesnyk Yevheniia
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kuśnierz Olga
Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
Nowak Hanna Klub Sportowy Alpika
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Podgórni Jagoda RockBrothers
Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Rózicka Mila Klub Wysokogórski Trójmiasto
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Swęd Amelia Murall UKA
Szymańska Julia Murall UKA
Świątek Kaja Murall UKA
Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrona Julia Klub Sportowy Progress
Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Golus Krystian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
Salach Piotr RockBrothers
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
Ścisłowicz Jakub
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Wójcik Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Partnerzy
Partnerzy techniczni