wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, M (B)

Wrocław, 2022-10-01/02

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Koptaś Barbara RockBrothers
Kowalewska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kozina Hanna Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Szmer Michalina RockBrothers
Wójtowicz Emilia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziaja Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy LIDER

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Granecki Tymon
Heretyk Mikolaj Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Jatczak Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Pacześniak Kajetan RockBrothers
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Walas Franciszek Akademicki Klub Górski
Wawrzynów Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Wójcik Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Juszczak Karolina RockBrothers
Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Plewicka Katarzyna Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Włodarczyk Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Żeglińska Wiktoria RockBrothers

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bosetti Eryk RockBrothers
Byrka Filip RockBrothers
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Filip Gumienny
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Krupa Mateusz RockBrothers
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Lipiński Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Nowak Filip RockBrothers
Olkowski Hubert
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sarnecki Igor RockBrothers
Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Stec Aleksander Stec Rzeszowski Klub Wysokogórski
Swęd Jan Murall UKA
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
Żegliński Maksymilian RockBrothers

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bartosik Kosma
Bilejczyk Franek Murall UKA
Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
Butra Aleksander RockBrothers
Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
Fedorowski Jeremi RockBrothers
Fronczak Krzysztof Murall UKA
Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Korona Maurycy Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Krupa Filip RockBrothers
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Mireński Igor Pol-Inowex Skarpa Lublin
Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Osiński Marcin
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Szoblik Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Ślusarczyk Wiktor GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Walas Antoni Akademicki Klub Górski
Wojtanowski Michał GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Andruszkiewicz Nela Klub Wspinaczkowy AGAMA
Bernat Natalia Murall UKA
Bogunia Weronika Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Bryginowicz Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Budzewska Bianka Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dobrowolska Pola Murall UKA
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gaja Zając RockBrothers
Gil Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Juścińska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nowak Hanna Klub Sportowy Alpika
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płaza Małgorzata Rzeszowski Klub Wysokogórski
Podgórni Jagoda RockBrothers
Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Przybył Wiktoria Klub Sportowy Primaroca
Rózicka Mila Klub Wysokogórski Trójmiasto
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
Swęd Amelia Murall UKA
Szkudlarek Kinga RockBrothers
Szymańska Julia Murall UKA
Świątek Kaja Murall UKA
Wrona Julia Klub Sportowy Progress
Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dobrzyniecka Urszula
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Poszytek Ola

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dziamba Mateusz RockBrothers
Golus Krystian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Partnerzy
Partnerzy techniczni