wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci, 2017

Opublikowano: 7-05-2017; 20:36 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Wójcik Barbara
Klub Wspinaczkowy Kielce
390.0 100.0 80.0 80.0 65.0 37.0 65.0
2 Marciniak Daria 378.0 80.0 100.0 47.0 100.0 32.0 51.0
3 Słanek Danuta
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
318.0 55.0 65.0 53.0 31.0 65.0 80.0
4 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
298.0 43.0 51.0 65.0 47.0 80.0 55.0
5 Chrzanowska Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
281.0 65.0 34.0 31.0 51.0 100.0
6 Wachnicka Weronika 279.0 37.0 55.0 43.0 43.0 100.0 38.0
7 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
253.0 40.0 31.0 100.0 8.0 51.0 31.0
8 Burczyk Barbara
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
239.0 51.0 37.0 53.0 37.0 51.0 47.0
9 Wach Zofia 195.0 31.0 43.0 40.0 55.0 12.0 26.0
10 Zacharska Aleksandra 185.0 28.0 47.0 31.0 51.0 27.0 28.0
11 Walentek Maja
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
138.0 22.0 40.0 15.0 34.0 27.0 14.0
12 Gmiter Inga 136.0 24.0 80.0 32.0
13 Smoczyńska Melania
Avatar Centrala Ruchu
125.0 47.0 37.0 41.0
14 Nowak Zofia
Klub Alpika
98.0 18.0 18.0 7.0 17.0 38.0
15 Sznajder Arlena
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
94.0 28.0 26.0 40.0
16 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
87.0 10.0 26.0 20.0 22.0 9.0 6.0
17 Kubicz Iga 76.0 12.0 24.0 2.0 26.0 10.0 4.0
18 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
66.0 9.0 16.0 15.0 18.0 7.0 8.0
19 Pałka Katarzyna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
63.0 18.0 9.0 12.0 16.0 8.0 3.0
19 Kozina Hanna
Avatar Centrala Ruchu
63.0 22.0 41.0
21 Winek Dominika 55.0 31.0 24.0
22 Łyzińska Karolina
Klub Alpika
46.0 28.0 2.0 16.0
23 Kaczmarczyk Julia 43.0 43.0
24 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
36.0 14.0 7.0 2.0 10.0 3.0 0.0
25 Błaszczyk Joanna
Łódzki Klub Wysokogórski
34.0 16.0 18.0
26 Mikołajczyk Lena 33.0 7.0 10.0 4.0 6.0 6.0 0.0
27 Molo Julia 32.0 6.0 6.0 0.0 14.0 0.0 6.0
28 Golec Gabriela
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
30.0 10.0 20.0 0.0 0.0
29 Bujak Antonina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
25.0 8.0 17.0
30 Czuba Marianna 24.0 24.0
31 Mróz Hanna
Avatar Centrala Ruchu
22.0 22.0
32 Warszawska-Zawisza Zofia
Sekcja Wspinaczkowa Murall
20.0 20.0
33 Kapias Julita
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17.0 0.0 12.0 5.0
34 Podgórska Marta 11.0 3.0 8.0
35 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
8.0 8.0
36 Szyszko Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
7.0 7.0
37 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6.0 6.0
38 Primowicz Antonina 5.0 5.0 0.0
39 Kuchnia Wiktoria
UKS Lider
1.0 1.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-11-04
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Dąbrowski Szymon
Sekcja Wspinaczkowa Murall
445.0 100.0 65.0 65.0 80.0 100.0 100.0
2 Szalecki Oskar
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
332.0 100.0 0.0 51.0 100.0 47.0 34.0
3 Panenka Jerzy
Klub Alpika
329.0 47.0 55.0 100.0 47.0 80.0 43.0
4 Czerwiński Igor 275.0 80.0 31.0 43.0 34.0 53.0 65.0
4 Rygiel Antoni 275.0 38.0 80.0 47.0 65.0 43.0 40.0
6 Solisz Andrzej
Klub Sportowy Skarpa Bytom
240.0 34.0 47.0 55.0 1.0 53.0 51.0
7 Kopeć Roch
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
223.0 43.0 40.0 80.0 40.0 14.0 20.0
8 Pietrewicz Marcel 195.0 55.0 20.0 40.0 80.0
9 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
189.0 51.0 43.0 40.0 55.0
10 Pawlak Piotr 158.0 22.0 26.0 32.0 51.0 27.0
11 Parczewski Sewer 125.0 16.0 16.0 8.0 31.0 31.0 31.0
12 Rygoł Jakub
Klub Sportowy Skarpa Bytom
123.0 28.0 34.0 26.0 28.0 7.0
13 Panenka Mateusz
GTW Pro Team
116.0 38.0 22.0 37.0 5.0 14.0 5.0
14 Karaś Szymon
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
106.0 31.0 18.0 10.0 47.0
15 Herman Damian
Klub Alpika
105.0 20.0 4.0 22.0 37.0 4.0 22.0
16 Adamczyk Bartłomiej
Bełchatowski Klub Wysokogórski
96.0 43.0 27.0 26.0
17 Mitlewski Ernest 75.0 10.0 24.0 12.0 0.0 22.0 7.0
18 Kopel Szymon
GTW Pro Team
69.0 32.0 19.0 18.0
19 Pietryniak Filip 68.0 3.0 28.0 6.0 18.0 8.0 8.0
20 Sajdok Paweł
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
54.0 8.0 10.0 26.0 10.0 0.0
21 Byrka Filip
RockBrothers
48.0 14.0 18.0 14.0 0.0 2.0
22 Kukuła Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
44.0 5.0 2.0 37.0
23 Karaś Mateusz
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
37.0 0.0 8.0 26.0 3.0 0.0
24 Schab Szymon
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
33.0 0.0 14.0 7.0 12.0 0.0
24 Ziemba Filip
GTW Pro Team
33.0 3.0 16.0 14.0
26 Czarnecki Marcin 28.0 2.0 7.0 3.0 7.0 1.0 9.0
26 Janik Jerzy 28.0 4.0 10.0 14.0
28 Koreń Michał
RockBrothers
25.0 1.0 24.0
29 Krzystyniak Kosma 20.0 20.0
30 Lewandowski Olaf
Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
19.0 12.0 5.0 2.0
30 Ćwiąkała Paweł
Klub Wysokogórski Kraków
19.0 19.0
32 Gurgul Aleksander
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13.0 6.0 3.0 4.0
33 Twardowski Maksymilian 9.0 0.0 9.0 0.0
33 Ćwiąkała Paweł 9.0 9.0
35 Cierpich Filip
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8.0 0.0 0.0 8.0 0.0 0.0
36 Krupa Mateusz 6.0 0.0 0.0 6.0
36 Bąk Bartosz
GTW Pro Team
6.0 6.0
38 Gładysz Maciek 4.0 4.0
39 Koszczan Jakub
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0 0.0
40 Nadajewski Marcel 2.0 2.0 0.0 0.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni