wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych / Puchar Polski Młodzików (C)

Łódź, 2019-09-08

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
3 Muzaj Mateusz Murall UKA
4 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
5 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
6 Zacharski Wojciech
7 Żak Michał
8 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
9 Muzaj Michał Murall UKA
10 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
11 Żegliński Maksymilian
12 Piotrowski Konstanty Murall UKA
13 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Bornus Zofia
4 Pietkiewicz Pola
5 Piotrowska Malwina
6 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
7 Ciborowska Róża Murall UKA
8 Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
9 Mytych Marta
10 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Żeglińska Wiktoria
12 Staszewska Iga Murall UKA
13 Piotrowska Jagoda
14 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Bogunia Weronika UKS Lider
17 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
19 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
20 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
21 Kiersztyn Kamila
22 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
23 Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maciej
2 Fronczak Krzysztof Murall UKA
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Cholewa Maurycy
5 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
6 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Murall UKA
2 Ciborowska Łucja Murall UKA
3 Bęben Martyna
4 Luby Zuzanna
5 Zacharska Małgorzata
6 Alcer Elena
7 Dobrowolska Pola Murall UKA
8 Luby Liliana
9 Swęd Amelia Murall UKA
10 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
11 Walat Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
12 Ruzicka Malwina

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Dąbrowski Szymon Murall UKA
3 Kopeć Roch
4 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Rygiel Antoni
6 Swęd Jan Murall UKA
7 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
8 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Ruzicki Patryk
11 Lewandowski Olaf Uczniowski Klub Sportowy "Lider"

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Zacharska Aleksandra
5 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
8 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Partnerzy
Partnerzy techniczni