wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (P)

Kraków, 2019-10-06

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
2 Żak Michał
3 Cholewa Marcel
4 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
5 Fedorowski Gustaw RockBrothers
6 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
7 Passowicz Tadeusz
8 Muzaj Michał Murall UKA
9 Kasiński Gabriel Avatar Kraków
10 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
11 Blaszke Kacper GTW AKADEMIA WSPINACZKI
12 Zacharski Wojciech
13 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
13 Muzaj Mateusz Murall UKA
15 Żegliński Maksymilian
16 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Ogonowski Alex GTW AKADEMIA WSPINACZKI
18 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Pietkiewicz Pola
4 Machlarz Marcela
5 Bornus Zofia
6 Juszczak Karolina RockBrothers
7 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Piotrowska Jagoda
9 Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
10 Ostrowska Natalia Avatar Kraków
11 Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
11 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
13 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Płonka Zuzanna
15 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
16 Ciborowska Róża Murall UKA
16 Ciombor Kinga Avatar Kraków
16 Mytych Marta
19 Piotrowska Malwina
19 Staszewska Iga Murall UKA
21 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
22 Tacakiewicz Iga RockBrothers
23 Bogunia Weronika UKS Lider
23 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
26 Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
27 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
28 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
29 Gutterwil Hanna
30 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
31 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
31 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
34 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
35 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
36 Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
36 Żeglińska Wiktoria
38 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
39 Podgórni Jagoda RockBrothers
40 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maciej Avatar Kraków
2 Fronczak Krzysztof Murall UKA
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
5 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
6 Nędza Olaf Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
7 Struski Miłosz Klub Wysokogórski Gliwice
9 Fedorowski Jeremi RockBrothers
10 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Murall UKA
2 Alcer Elena Avatar Kraków
3 Luby Zuzanna Avatar Kraków
4 Bęben Martyna Avatar Kraków
5 Dobrowolska Pola Murall UKA
6 Panenka Zofia
7 Nowak Hanna
8 Ciborowska Łucja Murall UKA
9 Zacharska Małgorzata
9 Zając Daria Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
11 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Luby Liliana Avatar Kraków
13 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Budzewska Bianka
14 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
16 Kępys Aleksandra Avatar Kraków
Partnerzy
Partnerzy techniczni