wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Śląska DM, D, Mł, JM i J (B)

Tarnowskie Góry, 2019-12-14

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
WOJTANOWSKI MICHAŁ GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zacharski Wojciech
Żegliński Maksymilian

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bełdycka Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Bornus Zofia
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bryginowicz Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gutterwil Hanna
Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Krzyżak Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Machlarz Marcela
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pająk Zuzanna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Płonka Zuzanna
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sztandera Nikola
Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ziaja Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zugaj Aleksandra KW CW Transformator
Żeglińska Wiktoria

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Janicki Jakub GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Franciszek
Struski Miłosz Klub Wysokogórski Gliwice
Szczęsny Tomasz
Zosgórnik Łukasz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bęben Martyna Avatar Kraków
Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Gabzdyl Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Herman Wiktoria
Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Panenka Zofia
Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Małgorzata
Zosia Wrotek

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Zalewski Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzyniecka Urszula
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Igor Kotlarz
Kroliński Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mitek Nataniel
Szczeponek Dawid

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Brzoza Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Budzyński Bartosz KW CW Transformator
Ćwiąkała Paweł
Herman Damian
Jędryka Kacper
Kopel Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kozłowski Nathaniel Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Malcharek Tymoteusz KW CW Transformator
Mazur Maciej
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Wosz Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kisiel Maja
Lutostańska Małgorzata
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Aleksandra
Partnerzy
Partnerzy techniczni