wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Akademia Trenerska – szkolenia on-line

Akademia Trenerska – szkolenia on-line

Opublikowano: 5-05-2020; 15:31 przez Tomek Mazur

Akademia Trenerska, działająca przy Instytucie Sportu – PIB w Warszawie, rusza z serią szkoleń on-line dla trenerów. Szkolenia będą kierowane zarówno do trenerów kadr narodowych jak i trenerów klubowych, którzy pracują z zawodnikami uczestniczącymi w rywalizacji sportowej organizowanej przez polskie związki sportowe.

Pełny plan szkoleń na 2020 rok będzie dostępny niebawem na stornie internetowej AT – www.akademiatrenerska.pl

W tej chwili Akademia Trenerska zaprasza na szkolenie “Wykład konwersacyjny: Rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej w różnych dyscyplinach sportu na danym etapie rozwoju sportowego”, które odbędzie się 12.05.2020 r. poprzez platformę internetową. Rekrutacja na szkolenie trwa do 07.05.2020 r.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy mieć założone konto w systemie AT (trenerzy, którzy brali udział w szkoleniu w IS-PIB, pod koniec zeszłego roku przy okazji konferencji trenerskiej, posiadają już konto i mogą wziąć udział w rekrutacji, trenerzy, którzy nie posiadają jeszcze konta powinni się zarejestrować, każda nowa osoba przed potwierdzeniem utworzenia konta jest weryfikowana w PZA)

Więcej informacji na temat szkolenia >>

W zakładce – Strefa AT, dla zarejestrowanych uczestników jest dostępne również archiwum szkoleń od 2017 roku, w formie wykładów i prezentacji.

Wszelkie pytania i ewentualne problemy z rejestracją prosimy kierować na monika.prokopiuk@pza.org.pl lub rafal.kanowski@pza.org.pl

Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Partnerzy
Partnerzy techniczni