wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Kadra Narodowa Juniorów

Kadra Narodowa Juniorów

Opublikowano: 1-06-2004; 2:00 przez mteg

Skład Kadry Narodowej Juniorów PZA według stanu na 1 czerwca 2004 r.































































Juniorzy (1985–1986)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Mariusz BartosikKTJ Głogów86230
2Michał CzubaUKS Skarpa Lublin86220
3Grzegorz LenartowiczKS Korona Kraków85180
4Łukasz ŚwirkWadowice85176

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Konrad OciepkaKS Korona Kraków86300

Juniorki (1985–1986r)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1.Katarzyna JurekPKG Warszawa86300

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Agata WiśniewskaKW Toruń85280
2Katarzyna JurekPKG Warszawa86260

Juniorzy A (1987–1988)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Jędrzej KomosińskiUKS Rumia88300
2Jakub JodłowskiKW Warszawa87196
3Jakub PociechaMKS PM Tarnów87182
4Jakub KołodyńskiUKS Skarpa Lublin88164

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoKat.w sezonie 2003AR PZA
1Marcin MachKS Korona Kraków88300
2Jędrzej KomosińskiUKS Rumia88211
3Jakub JodłowskiKW Warszawa87203

Juniorki A (1987–1988)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Dorota SznajderMKS Pałac Młodzieży Tarnów88265
2Monika ProkopiukUKS Skarpa Lublin87245
3Milena MarczakUKS Skarpa Lublin88200

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Milena MarczakUKS Skarpa Lublin88255
2Dorota SznajderMKS Pałac Młodzieży Tarnów88235
3Monika ProkopiukUKS Skarpa Lublin87196

Juniorzy B (1989–1992)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Rafał MudaUKS Skarpa Lublin89255
2Maciej KalitaMKS Tarnowia89153

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Marek MatysUKS Rumia89234
2Maciej KalitaMKS Tarnowia89188

Juniorki B (1989–1992)


Konkurencja na czas

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1Marta LenartowiczKS Korona Kraków89180
1Agnieszka SzczepaniecAZS Wrocław90180
3Inga ZagataMKS Pałac Młodzieży Tarnów89163
4Paulina GuzUKS Skarpa Lublin89157

Konkurencja na trudność

Lp.Imię i nazwiskoKlub/miastoRocznikAR PZA
1.Marta LenartowiczKS Korona Kraków89280

Partnerzy
Partnerzy techniczni