wróć
Polski Związek Alpinizmu

MP w boulderingu

Opublikowano: 28-08-2004; 2:00 przez mteg

W Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Boulderingu.
Do rywalizacji stanęło 19 zawodniczek i 39 zawodników, w tym
reprezentanci Słowacji i Ukrainy (m.in. Juraj Repcik i Olga Shalagina).
Mistrzami Polski 2004 zostali Aleksander Romanowski i Kinga Ociepka.

Anna Jarek w eliminacjach

Na zdjęciu: Anna Jarek w eliminacjach (fot. T.Kugler).

Mężczyźni — wyniki finałów

M-ce Nazwisko Imię T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P Topów Topów-prób Bonusów Bonusów-prób
1 ROMANOWSKI ALEKSANDER 1 2 1 2 1 1 1 3 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 2 5 3 6
2 SHEVCHENKO KIRIL 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 4 4
3 REPCIK JURAJ 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3 3
4 MECHERZYŃSKI-WIKTOR ANDRZEJ 1 1 0 0 1 1 0 0 1 4 0 0 1 4 0 0 1 2 0 0 0 0 5 12
5 WRÓBEL MARCIN 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 4 8
6 ZRZELSKI MICHAŁ 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3 4
6 TYLEK STANISŁAW 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 4
8 GŁÓWKA ROMAN 1 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 7
9 POBRAN MAREK 1 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4 0 0 0 0 3 8
10 PIESTA MARCIN 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
11 GĄSIENICA WOJCIECH 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
12 LIANA ADAM 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2

Kobiety — wyniki finałów

M-ce Nazwisko Imię T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P Topów Topów-prób Bonusów Bonusów-prób
1 OCIEPKA KINGA 1 1 1 2 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 3 0 0 2 3 4 6
2 SHALAGINA OLGA 1 1 1 1 1 2 1 2 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2 0 0 2 3 4 7
3 PISZCZEK RENATA 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3 3
4 BECHYNE OLIWIA 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3 3
5 CINTALOVA KATARINA 1 1 0 0 1 2 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2 3 4
6 ROPEK EDYTA 1 1 0 0 1 2 1 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2 3 5
7 WIŚNIEWSKA AGATA 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
8 MICICOVA LENKA 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
9 SAMSON KATARZYNA 1 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 4
10 KUSZTELAK MAŁGORZATA 1 1 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 8
11 JAREK ANNA 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
12 JUREK KATARZYNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1

Wyniki eliminacji mężczyzn

Zawodnicy z miejsc 1–12 awansowali do finału.

M-ce Topów Topów-prób Bonusów Bonusów-prób Nr Nazwisko Imię T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P
1 4 4 4 4 35 GŁÓWKA ROMAN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 5 LIANA ADAM 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 17 MECHERZYŃSKI-WIKTOR ANDRZEJ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 20 POBRAN MAREK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 18 REPCIK JURAJ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 14 ROMANOWSKI ALEKSANDER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 8 SHEVCHENKO KIRIL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 3 TYLEK STANISŁAW 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 37 WRÓBEL MARCIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 25 ZRZELSKI MICHAŁ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
11 4 5 4 4 11 GĄSIENICA WOJCIECH 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1
12 4 6 4 4 15 PIESTA MARCIN 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2
13 4 6 4 5 21 OCIEPKA KONRAD 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1
14 4 7 4 4 39 MODRZEJEWSKI CZAREK 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3
15 3 3 4 4 33 WOJCIECHOWSKI TOMASZ 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
15 3 3 4 4 38 NAPORA GRZEGORZ 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
15 3 3 4 4 24 PYZIO ALEK 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
18 3 3 4 4 13 SOWA GRZEGORZ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0
18 3 3 4 4 22 MACH MARCIN 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
20 3 3 4 5 28 SUDER PIOTR 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
20 3 3 4 5 7 ZAWISTOWSKI ADAM 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1
22 3 4 4 4 29 SMAGAŁA ŁUKASZ 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 2
23 2 2 4 4 32 STACH JAREK 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0
23 2 2 4 4 2 FRANIAK MARCIN 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0
25 2 3 4 5 12 WÓJCIK TOMASZ 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 0 0 1 1 1 2
26 2 3 4 6 6 NAPOROWSKI ARTUR 1 1 1 1 1 3 0 0 1 1 0 0 1 1 1 2
27 1 1 4 5 23 STĘPIEŃ MIKOŁAJ 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0
27 1 1 4 5 4 DRELICHARZ KRZYSZTOF 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
29 1 1 4 7 26 PSENKO VLASTIMIL 1 1 1 1 1 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
30 1 1 4 9 36 ZIÓŁKOWSKI JAKUB 1 1 1 1 1 5 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0
31 1 1 3 3 19 GŁÓWKA JAKUB 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
31 1 1 3 3 16 GOLAŃSKI PIOTR 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
33 1 1 3 4 31 KITAJEWSKI MATEUSZ 1 1 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
33 1 1 3 4 1 DYBAŚ MATEUSZ 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
35 1 1 3 8 10 SKRABA JANUSZ 1 2 1 1 1 5 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
36 0 0 2 2 34 RYBUS IREK 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
36 0 0 2 2 30 BUNSCH PIOTR 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 0 0 2 5 27 GAWLIK ŁUKASZ 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0
39 0 0 1 1 9 URBAŚ BARTŁOMIEJ 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki eliminacji kobiet

Zawodniczki z miejsc 1–12 awansowały do finału.

M-ce Topów Topów-prób Bonusów Bonusów-prób Nr Nazwisko Imię T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P T T-P B B-P
1 4 4 4 4 97 SHALAGINA OLGA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 4 4 4 4 87 PISZCZEK RENATA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3 4 5 4 4 91 BECHYNE OLIWIA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
4 4 5 4 5 89 OCIEPKA KINGA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1
5 4 6 4 5 90 KUSZTELAK MAŁGORZATA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 2
6 3 3 4 4 96 CINTALOVA KATARINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0
7 3 3 3 3 86 JAREK ANNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1
7 3 3 3 3 88 JUREK KATARZYNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1
9 3 4 4 5 83 WIŚNIEWSKA AGATA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 0 0
10 2 2 3 3 85 SAMSON KATARZYNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
10 2 2 3 3 95 MICICOVA LENKA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
10 2 2 3 3 92 ROPEK EDYTA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
13 2 2 3 4 100 KUGLER ELIZA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 2 0 0
13 2 2 3 4 84 WILCZYŃSKA BOGNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 2 0 0
13 2 2 3 4 82 ZANIEWSKA JULIA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 2 0 0
16 2 2 2 2 99 KALITA ANNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1 1 3 3 93 PROKOPIUK MONIKA 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
18 1 1 2 2 94 MICIUŁA AGNIESZKA 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 0 0 2 3 98 DOLECIŃSKA KATARZYNA 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Partnerzy
Partnerzy techniczni