wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > MŚJ w Pekinie — wyniki

MŚJ w Pekinie — wyniki

Opublikowano: 29-08-2005; 2:00 przez mteg

Czwarte miejsce Kingi Ociepki w konkurencji na trudność jest największym
sukcesem kadry juniorów w czasie zakończonych w niedzielę Mistrzostw Świata Juniorów w Pekinie.
Miejsca w pierwszej dziesiątce w konkurencji na czas zajęli Jakub
Jodłowski i Jędrzej Komosiński.

Trudność

Młodzieżowcy (Junior male, 56 zawodników)

1. Daniel Winkler (SUI)

2. Nicolas Badia (FRA)

3. Ivan Kaourov (RUS)

(…)

38. Jakub Jodłowski

Juniorzy (Youth A male, 74 zawodników)

1. Magnus Midtboe (NOR)

2. Felix Neumärker (GER)

3. Sachi Anma (JPN)

(…)

15. Mateusz Łazor

45. Marek Matys

47. Jędrzej Komosiński

Juniorzy młodsi (Youth B male, 45 zawodników)

1. David Lama (AUT)

2. Jakob Schubert (AUT)

3. Yuriy Dzybyak (UKR)

(…)

42. Adam Kulas

Młodzieżowcy/kobiety (Junior female, 44 zawodniczki)

1. Mina Markovic (SLO)

2. Florence Pinet (FRA)

3. Fanny Conan (FRA)

4. Kinga Ociepka

Juniorki

1. Caroline Januel (FRA )

2. Yana Chereshneva (RUS)

3. Akiyo Noguchi (JPN)

Juniorki młodsze (Youth B female, 41 zawodniczek)

1. Charlotte Durif (FRA)

2. Alexandra Malysheva (RUS)

3. Juliane Wurm (GER)

(…)

31. Patrycja Budzanowska

Czas

Młodzieżowcy (Junior male, 32 zawodników)

1. Evgeny Vaitsekhovski (RUS)

2. Alexandre Kosterine (RUS)

3. Eduard Ismagilov (RUS)

(…)

5. Jakub Jodłowski

Juniorzy (Youth A male, 49 zawodników)

1. Serhiy Proboerezhets (UKR)

2. Alexey Belchicov (RUS)

3. Oleskii Zaichenko (UKR)

(…)

10. Jędrzej Komosiński

32. Marek Matys

Juniorzy młodsi (Youth B male, 29 zawodników)

1. Alexandre Stepanov (RUS)

2. Jernej Kruder (SLO)

3. Bence Gal (HUN)

Młodzieżowcy/kobiety (Junior female, 24 zawodniczki)

1. Olga Bezhko (UKR)

2. Yana Malkova (RUS)

3. Anna Galliamova (RUS)

Juniorki (Youth A female, 26 zawodniczek)

1. Yana Chereshneva (RUS)

2. Alex Johnson (USA)

3. Olena Sheremetyeva (UKR)

Juniorki młodsze (Youth B female, 25 zawodniczek)

1. Libby Hall (AUS)

2. Kseniya Polekjina (RUS)

3. Tiffany Hensley (USA)

Pełne wyniki na stronach UIAA Climbing.

Partnerzy
Partnerzy techniczni