wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Zakończony Puchar Polski 2005

Zakończony Puchar Polski 2005

Opublikowano: 18-12-2005; 22:40 przez mteg

W Krakowie odbyła się ostatnia eliminacja Pucharu Polski
2005. W zawodach rozegranych w Centrum Wspinaczkowym Reni Sport
wzięło udział 49 zawodników i 13 zawodniczek. Wygrali Marcin Wszołek
i Kinga Ociepka.

To trzeba było zobaczyć — organizatorzy zawodów zadbali,
aby tegoroczny Puchar Polski zakończył się mocnym akcentem.
Przepełniona hala, fantastyczne problemy przygotowane przez
duet Adam Pustelnik — Andrzej Mecherzyński-Wiktor
i trzymetrowy skok „o wszystko” cztery metry nad ziemią w wykonaniu
Marcina Wszołka.

Poniżej nieoficjalne wyniki zawodów
(zob. też oficjalne wyniki
oraz rankingi 2005 mężczyzn
kobiet).

Mężczyźni

Miejsce Imię Nazwisko Eliminacje Finał
T PT B PB T PT B PB
1 Marcin Wszołek 6 6 6 6 5 9 5 7
2 Stanislav Kleshnev (UKR) 6 6 6 6 4 5 5 5
3 Tomasz Oleksy 6 8 6 6 4 5 5 6
4 Kyrylo Shevchenko (UKR) 6 10 6 9 3 3 5 9
5 Michail Shalagin (UKR) 6 7 6 7 3 6 5 7
6 Sergey Topishko (UKR) 6 9 6 8 3 6 3 4
7 Bartłomiej Kurz 6 9 6 8 1 1 4 9
8 Grzegorz Napora 6 12 6 9 1 2 2 3
9 Mateusz Haładaj 6 12 6 8 1 3 5 14
10 Konrad Ociepka 6 9 6 9 1 4 5 12
11 Olivier Favresse (BEL) 6 10 6 7 0 0 3 6
12 Tomek Wojciechowski 6 11 6 10 0 0 3 8
13 Maciej Oczko 6 12 6 7 0 0 2 3
14 Jakub Ziolkowski 6 10 6 6 0 0 2 4
15 Marcin Tralski 6 7 6 6 0 0 2 5
16 Stanisław Tylek 6 12 6 10 0 0 2 5
17 Roman Główka 6 13 6 7  
18 Sergey Karpin (UKR) 6 16 6 9
19 Piotr Bunsch 6 17 6 13
20 Marcin Piesta 6 17 6 17
21 Jędrzej Komosiński 5 10 6 8
22 Marcin Franiak 5 10 5 8
23 Łukasz Smagała 5 13 6 14
24 Piotr Suder 5 14 6 11
25 Cezary Modrzejewski 4 6 6 7
26 Piotr Palka 4 8 6 9
27 Jacek Wacławczyk 4 8 5 9
28 Grzegorz Lenartowicz 4 9 6 10
29 Maciej Sitarz 4 12 6 14
30 Kuba Bachleda 4 13 6 13
31 Piotr Dobrzański 3 4 5 14
32 Paweł Pietrzak 3 8 4 8
33 Tomasz Grajpel 3 13 4 16
34 Maciej Kalita 2 2 6 11
35 Krzysiek Drelicharz 2 2 5 16
36 Olaf Wojnar 2 5 5 9
37 Jacek Gawęda 2 6 3 7
38 Paweł Heród 2 7 5 10
39 Karol Kosmowski 2 7 4 13
40 Tomasz Pach 2 8 4 10
41 Grzegorz Sowa 2 11 6 17
42 Aleksander Skórkowski 1 2 2 3
43 Michał Ginszt 1 3 3 8
44 Maciej Gajewski 1 3 3 10
45 Piotr Golański 0 0 4 12
46 Mateusz Dybaś 0 0 2 3
47 Rafał Zarabski 0 0 2 4
48 Krzysztof Iliuczonek 0 0 0 0
49 Wojciech Gąsienica-Roj

Kobiety

Miejsce Imię Nazwisko Eliminacje Finał
T PT B PB T PT B PB
1 Olga Shalagina (UKR) 6 6 6 6 5 6 5 6
2 Kinga Ociepka 6 7 6 7 4 6 4 6
3 Edyta Ropek 5 5 6 6 3 4 3 3
4 Katarzyna Jurek 6 7 6 6 3 4 3 4
5 Bogna Wilczyńska 5 5 6 6 2 2 3 3
6 Agata Wiśniewska 6 7 6 6 2 2 2 2
7 Marta Czajkowska 5 5 6 6 2 2 2 2
8 Marta Lenartowicz 6 6 6 6 2 4 2 3
9 Anastasiia Liadova (UKR) 4 5 5 5 1 1 2 2
10 Julia Zaniewska 5 5 6 6 1 2 3 5
11 Aleksandra Kodzik 5 6 6 7 1 2 2 5
12 Agnieszka Ostrzałek 5 5 6 6 0 0 0 0
13 Agnieszka Zięba 1 1 3 4 0 0 0 0
Partnerzy
Partnerzy techniczni