wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Polska Agencja Antydopingowa – szkolenia on-line

Polska Agencja Antydopingowa – szkolenia on-line

Opublikowano: 5-05-2020; 15:39 przez Tomek Mazur

Wszystkich trenerów i zawodników zapraszamy do zapoznania się z najnowszą informacją Polskiej Agencji Antydopingowej POLADA, na temat szkoleń prowadzonych on-line:

“Bez wątpienia edukacyjną „wiadomością miesiąca” jest uruchomienie polskojęzycznej wersji na platformie e-learningu antydopingowego (ADeL). Oznacza to swobodny dostęp do programu edukacyjnego przygotowanego przez specjalistów Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) dla kluczowych grup docelowych: przede wszystkim sportowców, ale także trenerów, medyków, studentów i rodziców bez konieczności zmagania się z językiem obcym. Nowy kurs ALPHA 2.0 dający możliwość poznania podstawowych zasad postępowania zgodnego z postawą fair play w sporcie i najważniejszych przepisów antydopingowych został przygotowany we współpracy z Polską Agencją Antydopingową (POLADA). Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy pozyskania wiedzy niezbędnej dla bezpiecznego i racjonalnego uprawiania sportu –link https://adel.wada-ama.org/pl/dashboard.”

Zapraszamy również do zapoznania się z całym Newsletterem opracowanym przez Polską Agencję Antydopingową – Newsletter Kwiecień_2020

oraz do śledzenia strony internetowej www.antydoping.pl

Partnerzy
Partnerzy techniczni