wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Powołania na PEJ w Tarnowie [AKTUALIZACJA]

Powołania na PEJ w Tarnowie [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: 28-06-2019; 6:20 przez Arkadiusz Kamiński | Modyfikacja: 28-06-2019; 11:17 przez Arkadiusz Kamiński

Zespół ds. szkolenia KWS informuje o powołaniach na zawody Pucharu Europy Juniorów w konkurencji wspinaczki na czas, które odbędą się w Tarnowie dnia 20 lipca 2019.

[AKTUALIZACJA] Powołania potwierdzili:

Juniorki młodsze

  1. Daria Nawój, Klub Sportowy Sportiva, trener Edyta Ropek,
  2. Martyna Szymańska, Bielski Klub Alpinistyczny, trener Renat Szymański, 
  3. Natalia Fajfer, KW Bielsko-Biała, trener Renat Szymański, 
  4. Alicja Nowak, Klub Sportowy Sportiva, trener Edyta Ropek,
  5. Olimpia Markisch, KWS Klif Tarnowskie Góry, trener Andrzej Kajdan – na swój koszt

Juniorzy młodsi

  1. Jan Gurba, KW Nowy Sącz, trener Maciej Oczko, 
  2. Grzegorz Łyko, Reni-Sport, trener Anna Mysza ,
  3. Maciej Janusz, KW Katowice, trener Andrzej Kajdan, 
  4. Konstanty Sobański, UKA, trener Jan Sokołowski – na swój koszt

Juniorki

  1. Bianka Janecka, KW Częstochowa, trener Paweł Wyciślik, 
  2. Marta Klimaszewska, KW Toruń, trener Cezary Modrzejewski, 

Juniorzy

  1. Jakub Ziętek, KW Bielsko-Biała, trener Robert Wykręt, 
  2. Miłosz Bujak, KS Skarpa Bytom, trener Marek Chłopaś, 
  3. Jan Kroszka, GTW Gliwice, trener Andrzej Kajdan, 
  4. Maciej Fronczak, UKA, trener Jan Sokołowski, 
  5. Jan Tkaczyk, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 
  6. Szymon Żmuda, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek – na swój koszt, 
  7. Szymon Zalesiński, Wrocławski KW, trener Sebastian Kurek – po zatwierdzeniu startu przez IFSC

Młodzieżowcy kobiety

  1. Natalia Woś, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 
  2. Agata Lesiewicz, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 

Młodzieżowcy mężczyźni

  1. Wojciech Ratajczak, KS Skarpa Bytom, trener Marek Chłopaś, 
  2. Konrad Gruszka, KU AZS PWSZ Tarnów, trener Tomasz Mazur, 

 

Przypominamy, że zawodnicy startujący w zawodach międzynarodowych zobowiązani są do wyrobienia licencji zawodnika IFSC (koszt 160 zł)- szczegółowe informacje w komunikacie.  Zawodnicy nie posiadający takowej, którzy potwierdzą swój start w PEJ w Tarnowie, proszeni są o kontakt e-mail szkolenie.kws@pza.org.pl w celu wyrobienia licencji. 

OPŁATA STARTOWA – organizator każdych zawodów i IFSC wymagają uiszczenia dwóch opłat:

  • 25 zł – płatne na konto PZA nr: 06 1140 2004 0000 3802 7739 0763 w tytule wpłaty prosimy wpisać: IMIĘ_NAZWISKO OPŁATA_STARTOWA_PEJ_TARNÓW, opłatę prosimy uregulować do dnia 10.07.2019.
  • 20 EUR – płatne na miejscu zawodów podczas rejestracji, 

Powołani zawodnicy i ich trenerzy (nie mieszkający w Tarnowie) mogą starać się o zwrot kosztów dojazdu i noclegu z 19 na 20 lipca – zasady określa Biuro PZA, szczegóły prosimy ustalać poprzez e-mail: szkolenie.kws@pza.org.pl do dnia 19.06.2019

————————————————————————

Powołania otrzymali:

Juniorki młodsze

  1. Zuzanna Mientus, Klub Sportowy Skarpa Bytom, trener Marek Chłopaś,
  2. Daria Nawój, Klub Sportowy Sportiva, trener Edyta Ropek,
  3. Martyna Szymańska, Bielski Klub Alpinistyczny, trener Renat Szymański, 
  4. Natalia Fajfer, KW Bielsko-Biała, trener Renat Szymański, 
  5. Alicja Nowak, Klub Sportowy Sportiva, trener Edyta Ropek,

Juniorzy młodsi

  1. Piotr Niźnik, Bełchatowski KW, trener Piotr Niźnik senior, 
  2. Jan Gurba, KW Nowy Sącz, trener Maciej Oczko, 
  3. Grzegorz Łyko, Reni-Sport, trener Anna Mysza ,
  4. Maciej Janusz, KW Katowice, trener Andrzej Kajdan, 
  5. Michał Korban, ŚKA, trener Jakub Lakwa, 

Juniorki

  1. Bianka Janecka, KW Częstochowa, trener Paweł Wyciślik, 
  2. Marta Klimaszewska, KW Toruń, trener Cezary Modrzejewski, 
  3. Małgorzata Włodarczyk, KWS Klif Tarnowskie Góry, trener Andrzej Kajdan,

Juniorzy

  1. Jakub Ziętek, KW Bielsko-Biała, trener Robert Wykręt, 
  2. Miłosz Bujak, KS Skarpa Bytom, trener Marek Chłopaś, 
  3. Szymon Zalesiński, Wrocławski KW, trener Sebastian Kurek, 
  4. Jan Kroszka, GTW Gliwice, trener Andrzej Kajdan, 
  5. Maciej Fronczak, UKA, trener Jan Sokołowski, 
  6. Jan Tkaczyk, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 

Młodzieżowcy kobiety

  1. Marcelina Matyjaszczyk, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 
  2. Natalia Woś, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 
  3. Agata Lesiewicz, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 

Młodzieżowcy mężczyźni

  1. Olaf Malinowski, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 
  2. Wojciech Ratajczak, KS Skarpa Bytom, trener Marek Chłopaś, 
  3. Konrad Gruszka, KU AZS PWSZ Tarnów, trener Tomasz Mazur, 
  4. Bartłomiej Podlewski, Klub Sportowy Sportiva, trener Edyta Ropek, 
  5. Adrian Kieraga, Pol-Inowex Skarpa Lublin, trener Grzegorz Gajaszek, 

Trenerów / rodziców powołanych zawodników prosimy o potwierdzenie bądź rezygnację ze startu w powyższych zawodach, wysyłając e-mail na adres: szkolenie.kws@pza.org.pl do dnia 19.06.2019

W zawodach mogą uczestniczyć również pozostali zawodnicy, pod warunkiem nieprzekroczenia limitu miejsc ustalonego przez IFSC (6 zawodników w danej kategorii wiekowej/płci), po zatwierdzeniu zgłoszenia przez Zespół ds. szkolenia. Przy ustalaniu kolejności zgłoszenia będą brane pod uwagę pozycje osiągnięte przez zawodników w klasyfikacji współczynnika wyniku. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: szkolenie.kws@pza.org.pl do dnia 19.06.2019 r.

Partnerzy
Partnerzy techniczni