wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Wyniki – Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów (C) oraz Seniorów i Młodzieżowców (C) Bytom 23 Kwietnia 2022

Wyniki – Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów (C) oraz Seniorów i Młodzieżowców (C) Bytom 23 Kwietnia 2022

Opublikowano: 26-04-2022; 11:03 przez Piotr Bunsch

W dniu 23 kwietnia 2022r. w Bytomiu odbył się Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców i seniorów we wspinaczce sportowej w konkurencji na czas, którego organizatorem był Klub Sportowy Skarpa Bytom. 

WYNIKI: 

W zawodach brali udział zawodnicy z Ukrainy, którzy nie są ujęci w oficjalnych wynikach Pucharu Polski. Wyniki szczegółowe (poniżej) zawierają zawodników z Ukrainy. 

Seniorzy:  
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów  
2 Przytuła Hubert Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego
3 Szalecki Oskar KU AZS PWSZ Tarnów 
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów 
5 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin  
6 Kroszka Jan Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Swęd Jan Murall UKA 
8 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów 
9 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa 
10 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski

Seniorki: 
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów 
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Chudziak Patrycja Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego 
4 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski 
5 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom 
6 Nowak Alicja KU AZS PWSZ Tarnów 
7 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
9 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin 
11 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
12 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
13 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin 
14 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzieżowcy:
1 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin 
2 Kroszka Jan Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa 

Młodzieżówki: 
1. Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin 

Juniorzy:
1 Szalecki Oskar KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski 
3 Dąbrowski Szymon Murall UKA
4 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorki:
1 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski 
2 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom 
3 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
4 Nowak Alicja KU AZS PWSZ Tarnów 
5 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
6 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin 
7 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy Młodsi: 
1 Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
4 Swęd Jan Murall UKA 
5 Muzaj Michał Murall UKA
6 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski 
7 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Muzaj Mateusz Murall UKA
9 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS „Korona”
10 Tutaj Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów 
11 Jurowski Artur 
12 Proske Oliwier Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
13 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorki Młodsze: 
1 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
2 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
3 Pietkiewicz Pola Murall UKA 
4 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
5 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie 
6 Ciborowska Róża Murall UKA 
7 Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie 
8 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 

Młodzicy -chłopcy: 
1 Fronczak Krzysztof-Murall UKA 
2 Bilejczyk Franek-Murall UKA 
3 Marcisz Antoni-Sekcja wspinaczkowa KS Korona 
4 Kasiński Gabriel- Klub Sportowy MOVE! Avatar 
5 Laskowski Bartosz
6 Prajsnar Jan
7 Oleksy Maciej 
8 Kozak Kajetan 
9 Chaciński Jan

Młodzicy – dziewczęta: 
1 Zofia Dobrzańska – Klub Sportowy Skarpa Bytom 
2 Antonina Tarczoń – Klub Sportowy Sportiva Tarnów 
3 Daria Zając – Sekcja Wspinaczkowa KS „Korona” 
4 Zuzanna Płonka – Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
5 Jagoda Zalewska – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
6 Nina Niziołek – Klub Sportowy Skarpa Bytom 
7 Zuzanna Luby – Klub Sportowy MOVE! Avatar 
8 Kamila Kiersztyn – Łódzki Klub Wysokogórski  
9 Aleksandra Kopcińska – Klub Sportowy MOVE! Avatar 
10 Zuzanna Krain – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Amelia Cesarz – Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Amelia Swęd – Murall UKA 
13  Kinga Ciombor – Klub Sportowy MOVE! Avatar
14 Oliwia Bombiak-Matuszewska – Łódzki Klub Wysokogórski 
15 Kaja Świątek – Murall UKA 
16 Pola Dobrowolska – Murall UKA 
17 Martyna Kolanek – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Antonina Świerczek – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
19 Amelia Fent – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry 
20 Maja Pasterak – Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Wyniki szczegółowe: 

juniorki-młodsze

juniorki juniorzy

młodsi juniorzy

młodziki-chłopcy

młodziki-dziewczyny

seniorki

seniorzy

______________________________________________________________________ 

Polub profil Polskiego Związku Alpinizmu na Facebook

Obserwuj profil Poland Climbing Team na Instagramie

Polub profil Poland Climbing Team na Facebook

Przewijaj profil Poland Climbing Team na Twitterze.

Komisja Wspinaczki Sportowej PZA

Partnerzy
Partnerzy techniczni