wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Zgrupowania MKN w COS-OPO Zakopane: powołania zawodników

Zgrupowania MKN w COS-OPO Zakopane: powołania zawodników

Opublikowano: 22-10-2021; 14:17 przez Wspinaczka Sportowa

W dniach 20-28.11 oraz 27.11-5.12. br. odbędą się zgrupowania Młodzieżowej Kadry Narodowej w COS-OPO w Zakopanem. Celem zgrupowań będzie realizacja mikrocyklu wprowadzającego do przygotowań po okresie roztrenowania: duża objętość przy niskiej i średniej intensywności oraz duża wymienność środków treningowych (w tym również taktyka/technika we wspinaczce na czas). Pośrednim celem zgrupowania będzie szerokie sprofilowanie zawodników i wyznaczenie celów wynikowych oraz szkoleniowych na rok 2022.

Następujący zawodnicy otrzymują powołanie na zgrupowania:

w dniach 20-28.11.2021:

  1. Jan Gurba (KW Nowy Sącz)
  2. Bianka Janecka (KW Częstochowa)
  3. Aleksandra Kałucka (KU AZS PWSZ Tarnów)
  4. Natalia Kałucka (KU AZS PWSZ Tarnów)
  5. Małgorzata Kurek (Wrocławski KW)
  6. Agata Lesiewicz (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
  7. Zuzanna Mientus (Skarpa Bytom)
  8. Piotr Niźnik (Bełchatowski KW)
  9. Maja Oleksy (KU AZS PWSZ Tarnów)
  10. Kinga Pałka (MKS Pałac Młodzieży Tarnów)
  11. Pola Pietkiewicz (UKA Murall Warszawa)
  12. Konstanty Sobański (UKA Warszawa)
  13. Barbara Wójcik (KW Kielce)
  14. Jakub Ziętek (KW Bielsko-Biała)

w dniach 27.11-5.12.2021:

  1. Magdalena Blachnicka (Skarpa Bytom)
  2. Barbara Burczyk (Speleoklub Kielce)
  3. Milena Ciechanowska (Skarpa Bytom)
  4. Mateusz Dąbrowski (UKA Murall Warszawa)
  5. Szymon Dąbrowski (UKA Murall Warszawa)
  6. Błażej Kosmalski (Łódzki KW)
  7. Maria Lipkowicz (KW AGAMA Warszawa)
  8. Daria Marciniak (Łódzki KW)
  9. Olimpia Markisch (KWS Klif Tarnowskie Góry)
  10. Tymon Ostafiński (KWS Klif Tarnowskie Góry)
  11. Jerzy Panenka (KS Alpika Wrocław)
  12. Jan Swęd (UKA Murall Warszawa)
  13. Oskar Szalecki (KS Sportiva Tarnów)
  14. Arlena Sznajder (KWS Klif Tarnowskie Góry)
  15. Maria Szwed (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
  16. Jan Tkaczyk (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

Trenerów w/w zawodników proszę o potwierdzenie udziału lub rezygnację przez wysłanie e-maila na adres: szkolenie.kws@pza.org.pl, najpóźniej do dnia 26.10.2021. Dalsze informacje na temat organizacji zgrupowania kadry będą wysyłane bezpośrednio do zainteresowanych w osobnej korespondencji.

Tomek Mazur p.o. trener młodzieżowej kadry narodowej

Partnerzy
Partnerzy techniczni