wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Młodzicy, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Młodzicy, 2017

Opublikowano: 23-04-2017; 12:53 przez mteg | Modyfikacja: 7-05-2017; 20:31 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
235.0 80.0 55.0 100.0
2 Wróbel Weronika
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
198.0 100.0 51.0 47.0
3 Ciechanowska Martyna
Stowarzyszenie GTW
188.0 43.0 80.0 65.0
4 Szymańska Martyna 180.0 100.0 80.0
5 Wójcik Aleksandra
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
147.0 51.0 41.0 55.0
5 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
147.0 55.0 41.0 51.0
7 Biedroń Weronika
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
115.0 47.0 34.0 34.0
8 Dobrzyniecka Urszula 112.0 37.0 47.0 28.0
9 Fajfer Natalia 105.0 28.0 37.0 40.0
10 Pałka Kinga
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
102.0 65.0 37.0
11 Aksman Patrycja
Stowarzyszenie GTW
97.0 40.0 31.0 26.0
12 Karaś Natalia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
71.0 28.0 43.0
13 Augustyniak Julia 67.0 31.0 18.0 18.0
14 Szczechura Olga 55.0 24.0 31.0
15 Kucharek Karolina 54.0 34.0 20.0
16 Nowak Alicja
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
38.0 22.0 16.0
17 Madejczyk Julia 31.0 22.0 9.0
18 Markisch Olimpia 20.0 20.0
19 Obrzut Izabela
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
14.0 14.0
20 Kopa Martyna 12.0 12.0
21 Stoszko Natalia
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9.0 9.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Niźnik Piotr
Bełchatowski Klub Wysokogórski
280.0 100.0 100.0 80.0
2 Sobański Konstanty
Klub Wysokogórski Warszawa
231.0 51.0 80.0 100.0
3 Łyko Grzegorz 164.0 65.0 65.0 34.0
4 Gurba Jan 145.0 80.0 65.0
5 Janusz Maciej 128.0 40.0 47.0 41.0
6 Ciesielski Bartosz
Stowarzyszenie GTW
116.0 47.0 28.0 41.0
7 Płoski Stanisław 106.0 55.0 51.0
8 Hołozubiec Mikołaj 103.0 28.0 51.0 24.0
9 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
100.0 34.0 38.0 28.0
10 Karczmarczyk Tymon 91.0 43.0 26.0 22.0
11 Swęd Grzegorz 69.0 38.0 31.0
12 Hopfer Jan 61.0 24.0 37.0
13 Kosmalski Błażej
Łódzki Klub Wysokogórski
55.0 55.0
13 Tarnowski Bartłomiej 55.0 55.0
15 Bąbel Antoni
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
54.0 22.0 14.0 18.0
16 Orawiec Bartosz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
53.0 37.0 16.0
17 Polański Stanisław 52.0 20.0 20.0 12.0
17 Kalinowski Błażej 52.0 26.0 22.0 4.0
19 Kosmalski Błażej 47.0 47.0
20 Michlewski Wojciech 43.0 43.0
21 Hudy Paweł 31.0 31.0
22 Hopfer Jan 24.0 24.0
23 Kosmus Michał 20.0 20.0
24 Kaczówka Wojciech
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11.0 9.0 2.0
25 Polsakiewicz Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7.0 7.0
26 Wywrót Wiktor 6.0 6.0
Partnerzy