wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Młodzicy, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Młodzicy, 2017

Opublikowano: 23-04-2017; 12:53 przez mteg | Modyfikacja: 7-05-2017; 20:31 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
535.0 100.0 100.0 100.0 80.0 55.0 100.0
2 Wróbel Weronika
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
353.0 43.0 65.0 47.0 100.0 51.0 47.0
3 Pałka Kinga
KU AZS PWSZ Tarnów
341.0 29.0 80.0 65.0 65.0 65.0 37.0
4 Ciechanowska Martyna
Stowarzyszenie GTW
339.0 65.0 43.0 43.0 43.0 80.0 65.0
5 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
290.0 80.0 37.0 26.0 55.0 41.0 51.0
6 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
276.0 51.0 40.0 80.0 28.0 37.0 40.0
7 Wójcik Aleksandra
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
248.0 40.0 10.0 51.0 51.0 41.0 55.0
8 Aksman Patrycja
Stowarzyszenie GTW
238.0 55.0 31.0 55.0 40.0 31.0 26.0
9 Szymańska Martyna 227.0 47.0 100.0 80.0
10 Dobrzyniecka Urszula 212.0 37.0 26.0 37.0 37.0 47.0 28.0
11 Biedroń Weronika
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
197.0 20.0 28.0 34.0 47.0 34.0 34.0
12 Karaś Natalia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
167.0 34.0 34.0 28.0 28.0 43.0
13 Szczechura Olga 103.0 24.0 24.0 24.0 31.0
14 Nowak Alicja
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
94.0 16.0 40.0 22.0 16.0
15 Augustyniak Julia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
89.0 22.0 31.0 18.0 18.0
16 Kucharek Karolina 78.0 24.0 34.0 20.0
17 Majszczyk Dominika
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
55.0 55.0
18 Blachnicka Magda
Klub Sportowy Skarpa Bytom
51.0 51.0
19 Markisch Olimpia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
40.0 20.0 20.0
20 Kucia Pola 34.0 12.0 22.0
21 Madejczyk Julia 31.0 22.0 9.0
22 Lisek Karina 30.0 14.0 16.0
23 Kopciuch Wera
Klub Wysokogórski Warszawa
29.0 29.0
24 Piwowarczuk Sonia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22.0 22.0
25 Obrzut Izabela
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
14.0 14.0
26 Kopa Martyna 12.0 12.0
26 Czuba Marianna 12.0 12.0
28 SZYMCZAK DOMINIKA 10.0 10.0
29 Stoszko Natalia
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9.0 9.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Niźnik Piotr
Bełchatowski Klub Wysokogórski
487.0 80.0 47.0 80.0 100.0 100.0 80.0
2 Gurba Jan 445.0 100.0 100.0 100.0 80.0 65.0
3 Sobański Konstanty
Klub Wysokogórski Warszawa
427.0 51.0 80.0 65.0 51.0 80.0 100.0
4 Łyko Grzegorz 331.0 65.0 51.0 51.0 65.0 65.0 34.0
5 Ciesielski Bartosz
Stowarzyszenie GTW
255.0 19.0 65.0 55.0 47.0 28.0 41.0
6 Janusz Maciej 249.0 38.0 43.0 40.0 40.0 47.0 41.0
7 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
207.0 38.0 22.0 47.0 34.0 38.0 28.0
8 Kosmalski Błażej
Łódzki Klub Wysokogórski
183.0 26.0 55.0 55.0 47.0
9 Hołozubiec Mikołaj 175.0 28.0 18.0 26.0 28.0 51.0 24.0
10 Karczmarczyk Tymon 166.0 38.0 37.0 43.0 26.0 22.0
11 Hopfer Jan 157.0 15.0 20.0 37.0 24.0 24.0 37.0
12 Orawiec Bartosz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
146.0 31.0 34.0 28.0 37.0 16.0
13 Płoski Stanisław
Klub Wysokogórski w Toruniu
144.0 38.0 55.0 51.0
14 Polański Stanisław 113.0 9.0 28.0 24.0 20.0 20.0 12.0
15 Michlewski Wojciech 110.0 24.0 43.0 43.0
16 Swęd Grzegorz 109.0 40.0 38.0 31.0
17 Bąbel Antoni
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
107.0 15.0 16.0 22.0 22.0 14.0 18.0
18 Tarnowski Bartłomiej 55.0 55.0
19 Hudy Paweł
Klub Wysokogórski w Toruniu
53.0 22.0 31.0
20 Kalinowski Błażej 52.0 26.0 22.0 4.0
21 Kosmus Michał 32.0 12.0 20.0
22 Polsakiewicz Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
26.0 19.0 7.0
23 Kaczówka Wojciech
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11.0 9.0 2.0
24 Wywrót Wiktor 6.0 6.0
Partnerzy