wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci, 2017

Opublikowano: 7-05-2017; 20:36 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Marciniak Daria 183.0 100.0 32.0 51.0
2 Ciechanowska Milena
Stowarzyszenie GTW
182.0 47.0 80.0 55.0
3 Wachnicka Weronika 181.0 43.0 100.0 38.0
4 Słanek Danuta 176.0 31.0 65.0 80.0
5 Wójcik Barbara 167.0 65.0 37.0 65.0
6 Chrzanowska Julia
Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
151.0 51.0 100.0
7 Burczyk Barbara
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
135.0 37.0 51.0 47.0
8 Gmiter Inga 112.0 80.0 32.0
9 Zacharska Aleksandra 106.0 51.0 27.0 28.0
10 Wach Zosia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
93.0 55.0 12.0 26.0
11 Oleksy Maja
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
90.0 8.0 51.0 31.0
12 Walentek Maja 75.0 34.0 27.0 14.0
13 Nowak Zofia 62.0 7.0 17.0 38.0
14 Łyzińska Karolina 46.0 28.0 2.0 16.0
15 Kaczmarczyk Julia 43.0 43.0
16 Kubicz Iga 40.0 26.0 10.0 4.0
17 Włodarczyk Natalia 37.0 22.0 9.0 6.0
17 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 17.0 20.0
19 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
33.0 18.0 7.0 8.0
20 Pałka Katarzyna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
27.0 16.0 8.0 3.0
21 Czuba Marianna 24.0 24.0
22 Molo Julia 20.0 14.0 0.0 6.0
22 Golec Gabriela
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
20.0 20.0 0.0 0.0
24 Błaszczyk Joanna
Łódzki Klub Wysokogórski
18.0 18.0
25 Kapias Julita
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17.0 12.0 5.0
26 Ptak Karolina 14.0 10.0 4.0 0.0
27 Mikołajczyk Lena 12.0 6.0 6.0 0.0
27 Szyszko Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
12.0 12.0
29 Podgórska Marta
Klub Wysokogórski Warszawa
8.0 8.0
30 Primowicz Antonina 5.0 5.0 0.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Dąbrowski Szymon 280.0 80.0 100.0 100.0
2 Szalecki Oskar
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
181.0 100.0 47.0 34.0
3 Panenka Jerzy 170.0 47.0 80.0 43.0
4 Czerwiński Igor 152.0 34.0 53.0 65.0
5 Rygiel Antoni
Klub Wysokogórski Warszawa
148.0 65.0 43.0 40.0
6 Pietrewicz Marcel 120.0 40.0 80.0
7 Solisz Andrzej
Klub Sportowy Skarpa Bytom
105.0 1.0 53.0 51.0
8 Adamczyk Bartłomiej 97.0 43.0 28.0 26.0
9 Parczewski Sewer 93.0 31.0 31.0 31.0
10 Kopeć Roch 74.0 40.0 14.0 20.0
11 Herman Damian 63.0 37.0 4.0 22.0
12 Karaś Szymon 57.0 10.0 47.0
13 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
55.0 55.0
14 Kopel Szymon
Stowarzyszenie GTW
37.0 19.0 18.0
14 Kukuła Bartłomiej
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
37.0 37.0
16 Rygoł Jakub 35.0 28.0 7.0
17 Pietryniak Filip 34.0 18.0 8.0 8.0
18 Ziemba Filip
Stowarzyszenie GTW
30.0 16.0 14.0
19 Mitlewski Ernest 29.0 0.0 22.0 7.0
20 Panenka Mateusz
Stowarzyszenie GTW
24.0 5.0 14.0 5.0
20 Koreń Michał 24.0 24.0
22 Krzystyniak Kosma 20.0 20.0
23 Ćwiąkała Paweł
Klub Wysokogórski Kraków
19.0 19.0
24 CZARNECKI MARCIN 17.0 7.0 1.0 9.0
25 Byrka Filip 16.0 14.0 0.0 2.0
26 Janik Jerzy 14.0 14.0
27 Schab Szymon
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12.0 12.0 0.0
28 Sajdok Paweł 10.0 10.0 0.0
29 Ćwiąkała Paweł 9.0 9.0
30 Cierpich Filip
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8.0 8.0 0.0 0.0
31 Gurgul Aleksander
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7.0 3.0 4.0
32 Bąk Bartosz
Stowarzyszenie GTW
6.0 6.0
33 Gładysz Maciek 4.0 4.0
34 Karaś Mateusz
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3.0 3.0 0.0
35 Nadajewski Marcel 2.0 2.0 0.0 0.0
Partnerzy