wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci młodsze, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci młodsze, 2017

Opublikowano: 7-05-2017; 20:35 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Kurek Małgorzata 465.0 65.0 100.0 65.0 100.0 100.0 100.0
2 Pietkiewicz Pola 425.0 100.0 80.0 100.0 80.0 65.0 55.0
3 Bornus Zosia 320.0 55.0 65.0 55.0 65.0 35.0 80.0
4 Machlarz Marcela
Klub Alpika
317.0 51.0 55.0 80.0 43.0 80.0 51.0
5 Piotrowska Malwina 273.0 47.0 47.0 51.0 55.0 55.0 65.0
6 Stokowiec Martyna
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
265.0 80.0 51.0 47.0 40.0 35.0 47.0
7 Juszczak Karolina
RockBrothers
226.0 43.0 40.0 41.0 51.0 51.0 34.0
8 Parczewska Hanna 185.0 24.0 28.0 41.0 47.0 26.0 43.0
9 Ciborowska Róża
Sekcja Wspinaczkowa Murall
149.0 37.0 34.0 19.0 22.0 37.0
10 Piotrowska Jagoda 138.0 20.0 19.0 31.0 28.0 40.0
11 Kurz Zosia
Klub Wysokogórski Gliwice
125.0 31.0 19.0 28.0 47.0
12 Bernat Natalia
Sekcja Wspinaczkowa Murall
121.0 18.0 31.0 19.0 37.0 16.0
13 Zacharska Małgorzata 109.0 12.0 18.0 19.0 20.0 40.0 4.0
14 Sztandera Nikola 105.0 20.0 26.0 19.0 10.0 14.0 26.0
15 Frączek Marysia
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
87.0 31.0 24.0 16.0 16.0
16 Szymaniak Oliwia 77.0 6.0 24.0 2.0 18.0 9.0 20.0
17 Wójcik Matylda 59.0 22.0 19.0 18.0
18 Stępień Olga 46.0 22.0 24.0
19 Staszewska Iga
Sekcja Wspinaczkowa Murall
40.0 40.0
19 Lasoń Lena 40.0 14.0 10.0 16.0
21 Ciombor Kinga
Avatar Centrala Ruchu
38.0 7.0 31.0
21 Półtorak Maja
Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
38.0 4.0 34.0
23 Jasik Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
34.0 34.0
23 Nowak Hanna
Klub Alpika
34.0 15.0 19.0 0.0
23 Bogunia Weronika
UKS Lider
34.0 15.0 19.0
26 Tarczoń Antonina
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26.0 19.0 7.0 0.0
26 Szymczak Martyna
Klub Wysokogórski Trójmiasto
26.0 26.0
26 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
26.0 26.0
29 Kopcińska Aleksandra
Avatar Centrala Ruchu
24.0 24.0
30 Schab Dobrawa
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21.0 9.0 9.0 3.0
31 Ciborowska Łucja
Sekcja Wspinaczkowa Murall
15.0 0.0 14.0 0.0 1.0
32 Sajdok Urszula
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 0.0 12.0
33 Pawlik Aniela
UKS Lider
8.0 3.0 5.0
34 Żeglińska Wiktoria
Klub Alpika
7.0 7.0
35 Kaczyńska Małgorzata
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6.0 6.0
36 Kurnyta Amelia 3.0 3.0 0.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Cholewa Marcel 480.0 65.0 100.0 100.0 80.0 100.0 100.0
2 Dąbrowski Mateusz
Sekcja Wspinaczkowa Murall
405.0 100.0 80.0 80.0 65.0 80.0 55.0
3 Zacharski Wojciech 365.0 47.0 65.0 55.0 100.0 65.0 80.0
4 Żak Michał 272.0 80.0 37.0 43.0 47.0 51.0 51.0
5 Schab Miłosz
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
251.0 55.0 40.0 65.0 51.0 34.0 40.0
6 Walas Antoni
Akademicki Klub Górski
179.0 51.0 28.0 22.0 31.0 47.0
7 Blaszke Kacper
GTW Pro Team
171.0 37.0 43.0 51.0 40.0
8 Bosetti Eryk
RockBrothers
167.0 31.0 29.0 28.0 55.0 24.0
9 Kalinowski Antoni 152.0 40.0 47.0 65.0
10 Pietrewicz Kornel 143.0 34.0 40.0 47.0 22.0
11 Górnik Jakub 111.0 34.0 20.0 26.0 24.0 7.0
12 Michlewski Witold 99.0 18.0 24.0 43.0 14.0
13 Żegliński Maksymilian
Klub Alpika
69.0 22.0 47.0
14 Klimek Jakub
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
60.0 22.0 24.0 14.0
15 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
57.0 20.0 37.0
16 Krupa Filip 53.0 24.0 29.0
17 Tutaj Filip
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
31.0 31.0
18 Sobański Stanisław 14.0 14.0
19 Rygiel Antoni 9.0 9.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni