wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (bouldering)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:38 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2017-10-15
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
1 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
360.0 100.0 80.0 80.0 100.0
2 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
360.0 80.0 100.0 100.0 80.0
3 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
316.0 100.0 51.0 55.0 55.0 55.0
4 Laskowska Oliwia 304.0 80.0 65.0 51.0 65.0 43.0
5 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
217.0 51.0 55.0 37.0 40.0 34.0
6 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
181.0 65.0 51.0 65.0
7 Gromniak Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
146.0 55.0 31.0 34.0 26.0
8 Herman Dominika
KW CW Transformator
120.0 40.0 43.0 37.0
9 Grużewska Hanna
Klub Wysokogórski Warszawa
118.0 47.0 34.0 37.0
10 Chrząszcz Wiktoria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
96.0 65.0 31.0
11 Wachnicka Kamila 90.0 43.0 47.0
11 Milencka Julia 90.0 43.0 47.0
13 Michałowska Klaudia
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
87.0 47.0 40.0
14 Błachut Monika 51.0 51.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2017-10-15
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
1 Kupś Kajetan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
400.0 100.0 100.0 55.0 80.0 65.0
2 Szymczak Adam
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
312.0 65.0 80.0 65.0 47.0 55.0
3 Bąk Rafał
KW CW Transformator
280.0 100.0 100.0 80.0
4 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
257.0 55.0 65.0 43.0 51.0 43.0
5 Palczyński Krzysztof
Wrocławski Klub Wysokogórski
245.0 80.0 65.0 100.0
6 Puźniak Mateusz
Wrocławski Klub Wysokogórski
237.0 80.0 51.0 55.0 51.0
7 Ratajczak Wojciech
Klub Wysokogórski w Katowicach
235.0 51.0 47.0 47.0 43.0 47.0
8 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Tarnów
163.0 55.0 40.0 31.0 37.0
9 Olszowski Wiktor
KW CW Transformator
120.0 43.0 18.0 34.0 25.0
10 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
118.0 37.0 34.0 28.0 19.0
11 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
116.0 47.0 24.0 26.0 19.0
12 Wilczyński Bartek 102.0 31.0 40.0 31.0
13 Roza Krzysztof
Klub Wysokogórski Gliwice
99.0 40.0 43.0 16.0
13 Andrzejczak Dawid 99.0 28.0 37.0 34.0
15 Awramienko Antoni 92.0 40.0 14.0 24.0 14.0
16 Siudut Jakub
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
76.0 34.0 20.0 22.0
17 Mika Bartłomiej 65.0 37.0 28.0
18 Dmoch Janek 48.0 26.0 22.0
19 Obracaj Jakub
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
40.0 40.0
20 Stwora Piotr 25.0 25.0
21 Biskupski Bartosz 16.0 16.0
Partnerzy