wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy młodsi (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy młodsi (bouldering)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:40 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2017-10-15
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
1 Rudka Maja
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
500.0 100.0 100.0 100.0 100.0 100.0
2 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
400.0 80.0 80.0 80.0 80.0 80.0
3 Malec Matylda
Klub Wysokogórski Kraków
293.0 65.0 51.0 65.0 47.0 65.0
4 Klimaszewska Marta
Klub Wysokogórski w Toruniu
259.0 51.0 55.0 55.0 51.0 47.0
5 Włodarczyk Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
258.0 55.0 65.0 47.0 40.0 51.0
6 Drewnowska Helena 196.0 47.0 51.0 55.0 43.0
7 Rotko Weronika
Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno
123.0 43.0 40.0 40.0
8 Uznańska Aleksandra 108.0 34.0 37.0 37.0
9 Wawrzeńczyk Wiktoria
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
98.0 43.0 55.0
10 Kosiaty Joanna
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
93.0 28.0 34.0 31.0
11 Balicka Anna
Rzeszowski Klub Wysokogórski
90.0 47.0 43.0
12 Skonieczna Wiktoria 65.0 65.0
13 Szkliniarz Anna 37.0 37.0
14 Jurgaś Marcelina
Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno
34.0 34.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2017-10-15
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
1 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
460.0 80.0 100.0 80.0 100.0 100.0
2 Fronczak Maciek
Klub Wysokogórski Warszawa
328.0 100.0 65.0 51.0 65.0 47.0
3 Jastrzębski Karol 316.0 65.0 80.0 65.0 51.0 55.0
4 Bujak Miłosz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
260.0 100.0 80.0 80.0
5 Winiarek Bartłomiej
Klub Wysokogórski Warszawa
222.0 55.0 47.0 55.0 65.0
6 Salach Piotr 201.0 43.0 47.0 28.0 40.0 43.0
7 Oleszczuk Piotr
Klub Wysokogórski Warszawa
181.0 51.0 55.0 47.0 28.0
8 Zalesiński Szymon 178.0 55.0 40.0 43.0 40.0
9 Żmuda Szymon
Pol-Inowex Skarpa Lublin
142.0 34.0 43.0 28.0 37.0
10 Sadrakuła Jakub
Rzeszowski Klub Wysokogórski
108.0 47.0 37.0 24.0
11 Kosman Tymoteusz 105.0 43.0 31.0 31.0
12 Zalewski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
99.0 31.0 34.0 34.0
13 Stoch Kacper 75.0 51.0 24.0
14 Puławski Hubert 71.0 34.0 37.0
15 Damian Kamil
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
60.0 18.0 20.0 22.0
16 Ochman Michał 52.0 26.0 26.0
17 Kałat Filip 51.0 51.0
18 Kroszka Jan
Stowarzyszenie GTW
46.0 22.0 24.0
18 Orzechowski Tomek 46.0 20.0 26.0
20 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
21 Bochenek Szymon
Stowarzyszenie GTW
37.0 37.0
22 Grabowski Krzysztof 22.0 22.0
Partnerzy