wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:44 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Poznań
2017-11-25
Gdańsk
2017-11-18
Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Rudzińska Małgorzata
Klub Sportowy Korona 1919
340.0 37.0 80.0 100.0 43.0 80.0
2 Janek Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
250.0 65.0 55.0 65.0 65.0
3 Nosal Zuzanna
Wrocławski Klub Wysokogórski
216.0 51.0 26.0 47.0 37.0 55.0
4 Kupś Ida
Klub Sportowy Korona 1919
200.0 100.0 100.0
5 Oleksiuk Joanna 198.0 65.0 55.0 47.0 31.0
6 Leonardi Julia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
192.0 100.0 40.0 24.0 28.0
7 Poniewozik Milena 191.0 55.0 28.0 51.0 31.0 26.0
8 Yarova Elena 175.0 47.0 43.0 34.0 51.0
9 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
169.0 100.0 51.0 18.0
10 Zając Leonia 149.0 31.0 37.0 31.0 28.0 22.0
11 Niemiec Olga
Klub Sportowy Korona 1919
131.0 80.0 51.0
12 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
127.0 80.0 47.0
13 Weber Olga
Klub Sportowy Korona 1919
120.0 80.0 40.0
14 Załuska Ewa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
103.0 43.0 34.0 18.0 8.0
15 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
98.0 55.0 43.0
16 Kowal Katarzyna
Pol-Inowex Skarpa Lublin
81.0 47.0 34.0
17 Smagała Katarzyna
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
79.0 65.0 14.0
18 Salabura Magdalena 74.0 31.0 43.0
19 Matejek-Zarębska Kaja
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
53.0 16.0 37.0
20 Lorys Zofia
Klub Sportowy Korona 1919
46.0 37.0 9.0
20 Żyśko Agata
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
46.0 26.0 20.0
20 Dobisz Małgorzata 46.0 26.0 20.0
23 Karolak Martyna 42.0 20.0 22.0
24 Wiśniewska Agata
Klub Wysokogórski w Toruniu
40.0 40.0
24 Prokopiuk-Kawecka Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
24 Buczek Klaudia
Klub Sportowy Korona 1919
40.0 40.0
27 Szkatuła Jadwiga
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
34.0 34.0
27 Michalak Agnieszka
Klub Wysokogórski Częstochowa
34.0 28.0 6.0
29 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
28.0 28.0
30 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
26.0 10.0 16.0
31 Najman Katarzyna 25.0 14.0 11.0
32 Berbeka Katarzyna
Klub Sportowy Korona 1919
24.0 24.0
32 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
24.0 24.0
34 Tomczyk Paulina 22.0 22.0
35 Makasewicz Katarzyna
Akademicki Klub Górski
12.0 12.0
36 Niechwiedowicz Joanna
Klub Sportowy Korona 1919
11.0 11.0
37 Salwińska Barbara
Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
7.0 7.0
38 Szumlańska Barbara
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5.0 5.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Poznań
2017-11-25
Gdańsk
2017-11-18
Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Madej Stefan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
232.0 37.0 17.0 47.0 100.0 31.0
2 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
228.0 47.0 37.0 65.0 65.0 14.0
3 Chmiała Adrian
Klub Sportowy Korona 1919
213.0 5.0 100.0 28.0 80.0
4 Sitarz Maciej
Klub Sportowy Korona 1919
190.0 100.0 24.0 26.0 40.0
5 Pietrzak Paweł
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
181.0 55.0 28.0 51.0 47.0
6 Pęcikiewicz Szymon
Klub Sportowy Primaroca
168.0 80.0 40.0 20.0 28.0
7 Chodorowski Tadeusz 163.0 40.0 17.0 24.0 31.0 51.0
8 Smaga Arkadiusz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
151.0 34.0 26.0 55.0 10.0 26.0
8 Fojcik Igor
Klub Sportowy Korona 1919
151.0 34.0 80.0 37.0
10 Makowski Wojciech
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
131.0 31.0 100.0
11 Łodziński Szymon
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
126.0 22.0 80.0 24.0
12 Schab Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
124.0 24.0 100.0
13 Suder Piotr
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
123.0 65.0 51.0 7.0
14 Bunsch Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
120.0 55.0 65.0
15 Wieczorkowski Miłosz
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
115.0 28.0 65.0 22.0
16 Karolak Grzegorz 106.0 26.0 80.0
16 Rumianowski Tomasz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
106.0 51.0 55.0
18 Tarnowski Mateusz 105.0 43.0 43.0 7.0 12.0
18 Millan Arkadiusz
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
105.0 12.0 43.0 40.0 10.0
20 Kazubski Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
83.0 28.0 18.0 37.0
21 Dobrzański Maciej
Klub Sportowy Korona 1919
69.0 51.0 18.0
21 Jodłowski Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
69.0 47.0 22.0
23 Grochowalski Paweł
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
68.0 34.0 14.0 20.0
24 Napora Grzegorz 67.0 31.0 2.0 34.0
25 Zasadny Bartosz
Klub Sportowy Korona 1919
58.0 40.0 6.0 12.0
26 Chrapowicki Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
57.0 9.0 4.0 37.0 0.0 7.0
27 Ferenc Kamil
Klub Sportowy Korona 1919
55.0 55.0
28 Czuba Dawid
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
53.0 16.0 6.0 31.0 0.0
29 Zakrzewski Wawrzyniec
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
30 Mecherzyński-Wiktor Andrzej 43.0 43.0
30 Kudła Łukasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
43.0 43.0
32 Balcerski Marek 34.0 18.0 14.0 0.0 2.0
32 Szalacha Krzysztof 34.0 34.0
34 Laskowski Jerzy
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
27.0 12.0 10.0 5.0
35 Kalita Maciej
Klub Sportowy Korona 1919
26.0 26.0
36 Marciniak Ariel 24.0 24.0
36 Kluf Jarosław
Klub Wysokogórski Częstochowa
24.0 20.0 4.0
36 Bardel Zbigniew
Klub Sportowy Korona 1919
24.0 18.0 6.0
39 Porwoł Karol
Klub Wysokogórski Częstochowa
23.0 14.0 0.0 9.0
40 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
22.0 22.0
40 Wrzesiński Michał
Klub Wysokogórski w Toruniu
22.0 22.0
42 Smagała Łukasz
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
20.0 20.0 0.0
42 Nadolski Jakub 20.0 20.0
42 Janek Konrad 20.0 16.0 4.0 0.0
45 Stępniak Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
18.0 9.0 9.0
46 Podolec Szczepan
Rzeszowski Klub Wysokogórski
16.0 8.0 0.0 8.0
46 Mach Adam
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
16.0 16.0
46 Wiski Kamil 16.0 9.0 1.0 6.0 0.0
46 Czarnecki Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
16.0 16.0
50 Nowak Adam Nowak
Rzeszowski Klub Wysokogórski
12.0 12.0 0.0
51 Rachwał Ziemowit
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
11.0 2.0 9.0 0.0 0.0
52 Bartosz Błachnia 10.0 10.0
53 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
9.0 9.0
54 Smaroń Piotr 8.0 8.0 0.0
54 Lenartowicz Grzegorz
Klub Sportowy Korona 1919
8.0 8.0
56 Zacharewicz Tomasz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7.0 7.0 0.0
57 Białas Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6.0 6.0 0.0
58 Bodziński Mateusz
Klub Wysokogórski Częstochowa
5.0 5.0 0.0
58 Kulpiński Michał
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5.0 5.0
58 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
5.0 5.0
61 Pełka Wojciech
Klub Sportowy Korona 1919
4.0 4.0
62 Hałasa Rafał
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3.0 3.0
62 Kubiak Rafał
Akademicki Klub Górski
3.0 3.0
64 Łomnicki Maciej 2.0 2.0
65 Kupś Kajetan
Klub Sportowy Korona 1919
1.0 1.0
Partnerzy