wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:44 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Rudzińska Małgorzata
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
223.0 100.0 43.0 80.0
2 Kupś Ida
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
200.0 100.0 100.0
3 Mirosław Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
185.0 55.0 65.0 65.0
4 Banaś Zuzanna
Wrocławski Klub Wysokogórski
139.0 47.0 37.0 55.0
5 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
127.0 80.0 47.0
6 Weber Olga
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
120.0 80.0 40.0
7 Poniewozik Milena 108.0 51.0 31.0 26.0
8 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
98.0 55.0 43.0
9 Yarova Elena 85.0 34.0 51.0
10 Zając Leonia 81.0 31.0 28.0 22.0
11 Smagała Katarzyna 79.0 65.0 14.0
12 Oleksiuk Joanna
Klub Wysokogórski Warszawa
78.0 47.0 31.0
13 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
69.0 51.0 18.0
14 Załuska Ewa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
60.0 34.0 18.0 8.0
15 Matejek-Zarębska Kaja 53.0 16.0 37.0
16 Leonardi Julia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
52.0 24.0 28.0
17 Dobisz Małgorzata 46.0 26.0 20.0
18 Salabura Magdalena 43.0 43.0
19 Wiśniewska Agata
Klub Wysokogórski w Toruniu
40.0 40.0
19 Buczek Klaudia
KU AZS PWSZ Tarnów
40.0 40.0
21 Michalak Agnieszka
Klub Wysokogórski Częstochowa
34.0 28.0 6.0
21 Mirosław Katarzyna
Pol-Inowex Skarpa Lublin
34.0 34.0
23 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
26.0 10.0 16.0
24 Najman Katarzyna
Klub Wysokogórski Warszawa
25.0 14.0 11.0
25 Berbeka Katarzyna
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 24.0
26 Tomczyk Paulina 22.0 22.0
27 Żyśko Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
20.0 20.0
28 Makasewicz Katarzyna
Akademicki Klub Górski
12.0 12.0
29 Niechwiedowicz Joanna
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11.0 11.0
30 Salwińska Barbara
Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
7.0 7.0
31 Szumlańska Barbara
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
5.0 5.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Chmiała Adrian
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
208.0 100.0 28.0 80.0
2 Madej Stefan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
178.0 47.0 100.0 31.0
3 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
144.0 65.0 65.0 14.0
4 Pietrzak Paweł
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
126.0 28.0 51.0 47.0
5 Schab Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
124.0 24.0 100.0
6 Bunsch Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
120.0 55.0 65.0
7 Fojcik Igor
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
117.0 80.0 37.0
8 Łodziński Szymon
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
104.0 80.0 24.0
9 Millan Arkadiusz 93.0 43.0 40.0 10.0
10 Smaga Arkadiusz 91.0 55.0 10.0 26.0
11 Chodorowski Tadeusz 75.0 24.0 51.0
12 Dobrzański Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
69.0 51.0 18.0
12 Jodłowski Jakub
Klub Wysokogórski Warszawa
69.0 47.0 22.0
14 Grochowalski Paweł 68.0 34.0 14.0 20.0
15 Sitarz Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
66.0 26.0 40.0
16 Zasadny Bartosz 58.0 40.0 6.0 12.0
17 Kazubski Piotr 55.0 18.0 37.0
17 Ferenc Kamil
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
55.0 55.0
19 Pęcikiewicz Szymon
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
48.0 20.0 28.0
20 Chrapowicki Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
44.0 37.0 0.0 7.0
21 Mecherzyński-Wiktor Andrzej
Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
43.0 43.0
21 Kudła Łukasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
43.0 43.0
23 Napora Grzegorz
Klub Wysokogórski Warszawa
36.0 2.0 34.0
24 Szalacha Krzysztof
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
34.0 34.0
25 Czuba Dawid 31.0 31.0 0.0
26 Kalita Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
26.0 26.0
27 Kluf Jarosław
Klub Wysokogórski Częstochowa
24.0 20.0 4.0
27 Bardel Zbyszek 24.0 18.0 6.0
29 Porwoł Karol
Klub Wysokogórski Częstochowa
23.0 14.0 0.0 9.0
30 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
22.0 22.0
30 Wieczorkowski Miłosz
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
22.0 22.0
32 Janek Konrad 20.0 16.0 4.0 0.0
33 Tarnowski Mateusz 19.0 7.0 12.0
34 Podolec Szczepan
Rzeszowski Klub Wysokogórski
16.0 8.0 0.0 8.0
34 Czarnecki Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16.0 16.0
34 Mach Adam
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 16.0
37 Nowak Adam
Rzeszowski Klub Wysokogórski
12.0 12.0 0.0
38 Bartosz Błachnia 10.0 10.0
39 Rachwał Ziemowit 9.0 9.0 0.0 0.0
39 Stępniak Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9.0 9.0
41 Lenartowicz Grzegorz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8.0 8.0
42 Suder Piotr 7.0 7.0
43 Bodziński Mateusz
Klub Wysokogórski Częstochowa
5.0 5.0 0.0
43 Laskowski Jerzy 5.0 5.0
43 Kulpiński Michał
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5.0 5.0
46 Pełka Wojciech
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4.0 4.0
47 Hałasa Rafał
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0
47 Kubiak Rafał
Akademicki Klub Górski
3.0 3.0
49 Balcerski Marek 2.0 0.0 2.0
49 Łomnicki Maciej 2.0 2.0
51 Kupś Kajetan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
1.0 1.0
Partnerzy