wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (czas)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (czas)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:44 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Warszawa
2017-05-20
1 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
235.0 100.0 80.0 55.0
2 Chudziak Patrycja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
216.0 65.0 100.0 51.0
3 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
174.0 80.0 51.0 43.0
4 Prokopiuk Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
102.0 47.0 55.0
5 Rudzińska Aleksandra
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
100.0 100.0
6 Ropek Edyta
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
80.0 80.0
7 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
65.0 65.0
7 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
65.0 65.0
9 Chrząszcz Wiktoria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
55.0 55.0
10 Gromniak Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
51.0 51.0
11 Mirosław Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
47.0 47.0
11 Celusta Angela 47.0 47.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Warszawa
2017-05-20
1 Wróblewski Mikołaj
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
206.0 100.0 80.0 26.0
2 Hałasa Rafał
Pol-Inowex Skarpa Lublin
180.0 100.0 80.0
3 Ratajczak Wojciech
Klub Wysokogórski w Katowicach
174.0 80.0 43.0 51.0
4 Sordyl Tomasz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
167.0 65.0 65.0 37.0
5 Przytuła Hubert
Pol-Inowex Skarpa Lublin
157.0 55.0 47.0 55.0
6 Zaremba Mateusz
Klub Speed Rock Wadowice
122.0 51.0 40.0 31.0
7 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Tarnów
120.0 31.0 55.0 34.0
7 Mydlarz Mateusz 120.0 40.0 37.0 43.0
9 Wilusz Michał
Pol-Inowex Skarpa Lublin
107.0 34.0 26.0 47.0
10 Wiliński Piotr
Pol-Inowex Skarpa Lublin
101.0 43.0 34.0 24.0
11 Dzieński Marcin
KU AZS PWSZ Tarnów
100.0 100.0
12 Siudut Jakub
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
75.0 47.0 28.0
13 Lewicki Michał
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
65.0 65.0
14 Pęcikiewicz Szymon
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
53.0 31.0 22.0
15 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
51.0 51.0
16 Styła Maciej
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
17 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
28.0 28.0
18 Pełka Wojciech
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 24.0
19 Fojcik Igor
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
22.0 22.0
20 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
20.0 20.0
21 Doradziński Szymon
Klub Wysokogórski Warszawa
18.0 18.0
22 Millan Arkadiusz 16.0 16.0
23 Napora Grzegorz
Klub Wysokogórski Warszawa
14.0 14.0
Partnerzy