wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski JiJM (B)

Kalisz, 2017-04-01

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Laskowska Oliwia
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Michałowska Klaudia Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
7 Herman Dominika KW CW Transformator
8 Lesiewicz Agata
9 Grużewska Hanna Klub Wysokogórski Warszawa
10 Gromniak Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bąk Rafał KW CW Transformator
2 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Palczyński Krzysztof
4 Puźniak Mateusz
5 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Ratajczak Wojciech
8 Wilczyński Bartek
9 Andrzejczak Dawid
10 Olszowski Wiktor KW CW Transformator
11 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
12 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Awramienko Antoni
15 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Skonieczna Wiktoria
4 Drewnowska Helena
5 Klimaszewska Marta
6 Malec Matylda
7 Wawrzeńczyk Wiktoria Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
8 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Uznańska Aleksandra
10 Kosiaty Joanna Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
4 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
5 Jastrzębski Karol
6 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
7 Zalesiński Szymon
8 Salach Piotr
9 Puławski Hubert
10 Zalewski Wojciech
11 Kosman Tymoteusz
12 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Orzechowski Tomek
14 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
15 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
16 Damian Kamil Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Partnerzy