wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (B)

Katowice, 2017-03-25/26

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Leonardi Julia

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Pawłowski Łukasz Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
4 Bodziński Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Doradziński Szymon Klub Wysokogórski Warszawa

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Rudzińska Małgorzata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Banaś Zuzanna Wrocławski Klub Wysokogórski
5 Yarova Elena
6 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
7 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
8 Weber Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Matejek-Zarębska Kaja Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Mirosław Katarzyna Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Oleksiuk Joanna Klub Wysokogórski Warszawa
12 Leonardi Julia
13 Poniewozik Milena Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Berbeka Katarzyna Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Zając Leonia
16 Dobisz Małgorzata
17 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
18 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
19 Smagała Katarzyna
20 Najman Katarzyna Klub Wysokogórski Warszawa
20 Niechwiedowicz Joanna Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
22 Lorys Zofia
23 Załuska Ewa Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
24 Salwińska Barbara Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
25 Michalak Agnieszka Klub Wysokogórski Częstochowa
26 Szumlańska Barbara Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Karnicki Marcin
1 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Bunsch Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Chodorowski Tadeusz
6 Pietrzak Paweł Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7 Kudła Łukasz Klub Wysokogórski Częstochowa
8 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Kazubski Piotr
10 Napora Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
11 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
13 Smaga Arkadiusz
14 Łodziński Szymon Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
15 Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Warszawa
16 Grochowalski Paweł
17 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Mach Adam Klub Sportowy Skarpa Bytom
19 Nowotnik Mikołaj
20 Zasadny Bartosz
21 Millan Arkadiusz
22 Porwoł Karol Klub Wysokogórski Częstochowa
23 Podolec Szczepan Rzeszowski Klub Wysokogórski
24 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
25 Bardel Zbigniew
26 Kulpiński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
27 Kluf Jarosław Klub Wysokogórski Częstochowa
29 Balcerski Marek
30 Nowak Adam Rzeszowski Klub Wysokogórski
30 Rachwał Ziemowit
32 Pawłowski Łukasz Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
33 Smaroń Piotr
34 Borys Damian CW 8semka
35 Sordyl Tomasz Klub Speed Rock Wadowice
36 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
37 Bodziński Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
38 Lewicki Michał Klub Sportowy Sportiva Tarnów
39 Ratajczak Wojciech
39 Urban Tomasz Klub Sportowy Sportiva Tarnów
41 Doradziński Szymon Klub Wysokogórski Warszawa
42 Janek Konrad
43 Karnicki Marcin
Partnerzy