wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski JiJM (B)

Warszawa, 2017-04-09

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Laskowska Oliwia
6 Milencka Julia
7 Wachnicka Kamila
8 Herman Dominika KW CW Transformator
9 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Grużewska Hanna Klub Wysokogórski Warszawa
11 Gromniak Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bąk Rafał KW CW Transformator
2 Palczyński Krzysztof
3 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Puźniak Mateusz
6 Ratajczak Wojciech
7 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
9 Mika Bartłomiej
10 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Wilczyński Bartek
12 Andrzejczak Dawid
13 Dmoch Janek
14 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
16 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Olszowski Wiktor KW CW Transformator
18 Roza Krzysztof Klub Wysokogórski Gliwice
19 Awramienko Antoni

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Malec Matylda
4 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Drewnowska Helena
6 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
8 Rotko Weronika Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno
10 Uznańska Aleksandra
12 Kosiaty Joanna Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Jastrzębski Karol
4 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
5 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
6 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
7 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Zalesiński Szymon
9 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
10 Puławski Hubert
11 Zalewski Wojciech
12 Salach Piotr
13 Ochman Michał
14 Stoch Kacper
15 Grabowski Krzysztof
16 Orzechowski Tomek
17 Damian Kamil Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Partnerzy